fbpx

Mali Erdoğan’ın Selective Color Evo ile renklendirdiği saç stili

 

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması için Aralık 2017 finalistlerinden Mali Erdoğan ile konuştuk.

Deneysel tekniklerle renklendirdiğim saçta Selective Color Evo 40 g cs ve 10 g rame ile 30 vol kullandım. Sonbahar esintisinden ilham aldığım saçı tek bir yan ve kakül üzeri blok paketleyip açtım. Sarı bir ton üzerine çizgili şablon ile rose ve kızıl ile geçiş yaptım.

COLOREVO Kalıcı Krem Boya ile renklendirme ișleminin her aşamasında etkili olan değerli maddeler sayesinde istenilen sonuçları elde edebilirsiniz. Parlak ve dengeli renkleri garanti eder. Kontrollü viskozite sayesinde hazırlanması ve uygulanması kolaydır.

Standart 106 nüans ve 68 konsept tonları karıșımı COLOREVO MIX 5 saf ton ve 2 nötr formül ile karıșım halinde istenmeyen renk tonlarını nötralize eder ve sınırsız renkler yaratır.

CERAFLUX PLUS: Biyolojik olarak bir lipid harmanı olup tipik olarak saç kütikülünde bulunanları tekrar. Aktif içerikleri en iyi sonuçlar için doğru miktarda ve kalitede takviye edilebilen biyo-kimlik formülüne sahiptir. Sebamik kaynaklardan yağ asitleri fitosfingozin ve kolosterol ile karıștırılmıș üç farklı Seramid 1, 3 ve 6 içerir.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz