M.A.C Yeni Powder Kiss Koleksiyonu ile Tanışın!

Kategori

DUDAKLARDA VE GÖZLERDE PUDRA ETKİSİ

Powder Kiss Liquid Lipcolor dokunuşuyla mat nem ile tanıştı, pudra likit ile buluştu. Yeni Powder Kiss Liquid Lipcolor ve Eye Shadow koleksiyonu kolay sürülebilir, hafif ve eşsiz bir hisse sahip pudralı bir görünüm sağlıyor.

POWDER KISS LIQUID LIPCOLOUR

Kuruyan rujlara bir veda busesi kondurun. Yeni Powder Kiss Liquid Lipcolour’ın konforlu, hafif kremsi formülü on saate kadar kalıcı nem sağlarken, ağırlık yapmayan formülüyle pudralı mat bitiş sunuyor.
Dudakları nemlendiren özel formülü sayesinde ortaya çıkan mükemmel doku, tüm gün yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Kum saati formundaki aplikatör ise kusursuz bir şekilde dudakları sarıyor, doğru miktarda renk ile çizgi görünümünü ortadan kaldırırken pürüzsüz ve eşit bir uygulama sağlıyor.
Koleksiyonda Powder Kiss’in en sevilen renklerinden Devoted To Chili, Mehr, Mull It Over ve A Little Tamed gibi renkler dahil doğal tonlardan canlı tonlara on yedi renk mevcut.
MAC Senior Make up Artist’i Regan Rabanal “Backstage’leri kasıp kavuran bir koleksiyon oldu!” sözleriyle heyecanını belirtiyor ve devam ediyor. “Powder Kiss Liquid Lipcolour pudralı bitişi ve ipeksi pürüzsüzlüğüyle matı yeniden tanımlıyor. Yoğun renkleri dudağı nemlendirirken konforlu bir his yaşatıyor. Benim bu ürünlerle yaptığım makyaj hilesi ise iki farklı rengi bir çiçeğin yaprakları gibi geçişli kullanmak.”

POWDER KISS EYE SHADOW

Bahar için gözlerinizi odak noktasına çevirin. Powder Kiss Eye Shadow mat dokusuyla göz kapaklarında yumuşak ve pudramsı bir his yaratıyor. Özel Cream Matrix formülü sayesinde kadifemsi dokusu inanılmaz kolay karıştırılırken fark yaratan Soft-Focus Filter Technology muhteşem buğulu bir görünüm sunuyor. Renkler asla topaklanmıyor ve çizgilere dolmuyor.
On iki muhteşem farklı tondaki far, Powder Kiss Lipstick’i tamamlıyor.
“Bu sezon yumuşacık Powder Kiss Eye Shadow tonlarıyla göz farlarındaki farklılığı hissedin.” diyerek tavsiyede bulunan Rabanal “Pürüzsüz ve satenimsi dokunuşuyla cilde kolayca uygulanıyor ve saatlerce kalıyor. Favori renkteki Powder Kiss Liquid Lipcolour’ınıza eşlik edecek bir renk seçip tek ton kullanımıyla monokrom bir görünüm yaratabilirsiniz. Farınızı göz kapağınızın köşelerinde yoğunlaştırarak buğulu ve soft bir göz makyajı tasarlayabilirsiniz.” sözleriyle devam ediyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler