Folyaj ve sade bej tekniği

Kategori

 

Boyada yeni teknikler: Folyaj ve Sade bej

INOA İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonu için, dünyaca ünlü tasarımcı Vanessa Bruno ile yaptığı işbirliği ile doğal saç renklerine dönüş trendini başlattı.

Vanessa Bruno’nun renklere olan tutkusu ile L’Oréal Professionnel’in renk paleti birleşince ortaya yepyeni bir işbirliği çıktı . Ünlü tasarımcı, INOA için 12 tane İlkbahar/Yaz, 12 tane Sonbahar/Kış için olmak üzere, 24 yeni renk seçti. L’Oréal Professionnel’in dünya çapındaki saç artisti ve renklendirme uzmanı Frédéric Mennetrier ile yakından çalışan tasarımcı, koleksiyonun yaratılmasındaki tüm aşamalara birebir dahil oldu.

2 yeni saç boyama tekniği

#folyaj: Yepyeni balyaj tekniği olan #foilyage, folyo ve balyaj kelimelerinin birleşiminden ortaya çıkıyor. Balyaj tekniği, folyoların saç rengini açma ve boyanın etkisini güçlendirme etkisiyle birleşiyor ve ortaya “foilyage” tekniği ile beraber doğal görünümlü saç renkleri çıkıyor.

#sade bej: Nude ton trendi makyajdan sonra saçlarımıza da sıçradı! Doğal bir nude bej rengi için sıcak ve soğuk bej tonları karışıyor ve ortaya sofistike, yumuşak geçişler çıkıyor.

Vanessa Bruno’nun 2017 yılı için hazırladığı renklere, dokulara ve modaya dair vizyonundan esinlenen renklendirme uzmanları, teknik, doğal, kişiye özel ve her şeyden önemlisi kadınların günlük hayatlarında tercih edebilecekleri renklendirme, kesim ve şekillendirme tekniklerini yarattı.

Koleksiyonun oluşturulmasında Vanessa Bruno ile dünyaca ünlü 2 renklendirme uzmanı -Matthew Collins ve Jeremy Blanc &Pierrick Beringer- birlikte çalıştı. İlkbahar/Yaz koleksiyonu 12 renkten oluşuyor.

Koleksiyonun yeni marka yüzü olarak Hailey Baldwin ve ona eşlik etmek üzere İsveçli model Emmy Rappe seçildi.

Önerilenler

Benzer İçerikler