fbpx

LOreal Professionnel Business Forum sona erdi

Kategori

Şimdi STAR sensin!

L’Oréal Professionnel Business Forum on üçüncü buluşmasını 63 ülkeden 2200 kuaförün katılımıyla yıldızların şehri Cannes’da ve yıldızların sahnesinde gerçekleştirdi. Türkiye’den 70 yakın konuğun katıldığı 3 günlük etkinlik artistik, teknik ve işletmecilik alanlarında ilham ve vizyon veren bir içeriğe sahipti.

Kuaförlere “içindeki yıldızı dışarı çıkar” temasını bu temaya uyan bir etkinlik alanında veren L’Oréal Professionnel birbirinden özel konuşmacıları kuaförlerle buluşturdu.

Canlı yayın

Etkinliği yerinde izleyen Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel, sektörde bir ilke imza atarak özel video kayıtları ve Periscope aracılığıyla etkinliğin canlı olarak sosyal medya üzerinden izlenmesini sağladı.

Detaylar

Etkinliğe ilişkin detaylar ve birbirinden özel fotoğraflar Estetica Dergisi’nin  Ekim-Kasım sayısında yer alacaktır. Yayınlanan videolara Estetica Dergisi Facebook sayfasından

www.facebook.com/ESTETICATR ve etkinlik canlı yayın görüntülerine de Hairist Twitter adresi aracılığıyla https://twitter.com/hairistcomtr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Habere ilişkin fotoğraflar için haber galerisine göz atmayı unutmayın!

Önerilenler

Önceki İçerikCanlı Yayındayız
Sonraki İçerikİz bırakanlar: Gene Tierley

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz