L’Oréal Professionnel Style&Colour Trophy Jürisi Belli Oldu!

Kategori

Bu yılki Style& Color Trophy ulusal finalinin jüri üyeleri:

▪L’Oréal Professionnel Ürünler Genel Müdürü Gülşah Camcı Yılmaz
▪MM Bahçecik Markası Kurucusu Metin Bahçecik
▪Estetica Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel
▪ Kuaförler Derneği Başkanı Mahmut Ebil
▪Kuaförler Derneği 2. Başkanı Sabit Akkaya
▪ Profesyonel Saç& Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu
▪Profesyonel Koreograf & Sanat Yönetmeni Yasin Soy
▪Raşit Bağzıbağlı Markası Kurucusu Modacı Raşit Bağzıbağlı

Kim, Kimdir?

Gülşah Camcı YılmazGülşah Camcı Yılmaz

ODTÜ Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirip İngiltere’de yüksek lisansını tamamladıktan sonra Lorealde çalışmaya başlayan Gülşah Camcı Yılmaz, şu anda L’Oréal Profesyonel Ürünler Bölüm Direktörü olarak çalışmaktadır.

 

Metin BahçecikMetin Bahçecik

1978’li yıllarda Nişantaşı’ndaki salonunda sanat, sinema ve moda yıldızlarının saçlarını tarayan, MM Bahçecik Markası Kurucusu Metin Bahçecik vizyoner işletme anlayışı ile şu an 4 salona sahiptir. Kuaförler Derneği’nin Onursal Başkanlığını da yürütmektedir.

Erkan GüzelErkan Güzel

Ankara Üniversitesi DTCF Çin Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirip Çin’de Çince ve uluslararası ekonomi üzerine yüksek lisans yapan Erkan Güzel, uzun yıllar ulusal ve uluslararası şirketlerde  profesyonel yöneticilik yapmıştır. Estetica Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmeni olan Güzel, aynı zamanda Hairist ve Ventoso markalarının kurucusudur.

Mahmut EbilMahmut Ebil

1996’da faaliyete geçen Ebil Saç Tasarım’ın kurucusu Mahmut Ebil, kuaför kimliğinin yanı sıra Kuaförler Derneği Başkanı olarak görev yapmaktadır.

 

Sabit AkkayaSabit Akkaya

Sabit Akkaya Hair Stylist markasının kurucusu Sabit Akkaya, Kuaförler Derneği 2. Başkanı olarak görev yapmakta ve toplam 4 salon yönetmektedir.

Alp KavasoğluAlp Kavasoğlu

ODTÜ’de Sosyoloji ve Felsefe okuduktan sonra kariyerine L’Oreal Profesyonel’de başlayan ve dünyaca ünlü profesyonellerden eğitim alan Alp Kavasoğlu, şu anda Maybelline Türkiye’de makyaj artisti olarak çalışmaktadır.

 

Yasin SoyYasin Soy

Koreograf olarak çalışması 1997 yılında yapılan özel bir defile ile başlayan ve Yasin Soy Moda Organizasyon şirketini 1998’de hayata geçiren Yasin Soy sanat yönetmenliği ve profesyonel koreografi yapmaktadır.

 

Raşit BağzıbağlıRaşit Bağzıbağlı

Bağzıbağlı kumaş mağazaları’nın üçüncü kuşak temsilcilerinden olan Raşit Bağzıbağlı, kendi ismiyle kurduğu markanın moda tasarımcısıdır.

 

Önerilenler

Benzer İçerikler