Lezgin Selimoğlu’ndan imaj değişimi

0

Doğal ve şık

Hakan Köse Difference’den Lezgin Selimoğlu adım adım kesim renklendirme tekniğini anlattı… İlham alabilirsiniz!

Modelimi, L’Oréal Professionnel Style&Colour Trophy yarışmasından tanımış olabilirsiniz. Imaj değişimi ile birlikte, saçlarını bakır tonlarında yapmıştım ve çok da güzel taşımıştı.

Lezgin Selimoğlu

Bu seferki saç renklendirme değişimi için kendi projesi gereği doğal bir görünüme sahip olmak istediğini belirtti. Saçın diplerini Inoa 6 diğer taraflarına önceden kalan açık bakır tonlarından bir kaç paket ayırıp 6.35 20 vol, şampuan yerinde ayrılan paketleride açıp dia light 10.32 9 vol geçildi.

Sıcak tonlardaki, dinamik görüntünün ardından daha yumuşak ve masum bir ifade elde ettik.

Çoğunlukla, saçların doğal renge dönüşümü için kaşlardan yola çıkılarak renk kararlaştırılır. Gözlerin rengini ön plana çıkartmak adına modelimin gözlerinden ilham alarak, bakır tonundan bal rengi kumral dönüşümü ile daha yumuşak ve doğal bir görünüm elde ettim. Bakışları destekleyen ve ön planda tutan bir tercih olması, modelin oyunculuk alanındaki kariyeri anlamında da rahatlıkla faydalanabileceği bir tercih oldu.

Sonuç olarak saçı L’Oréal Professionnel Infinium Soft Sprey ile şekillendirerek, kendi dinamizminde, yüzüne uygun ve aynı zamanda gözlerinin rengini daha da ön planda olduğu bir görüntü ile yeni bir ben yarattık.

 

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.