fbpx

L’Anza Keratin Healing Oil için Ahmet Tumbul’dan uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Oil için Ahmet Tunbul’dan uzman görüşü

L'Anza TürkiyeL’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Ahmet Tunbul, Kuaför Ahmet Tunbul Başakşehir

Ahmet Tunbul, Kuaför Ahmet Tunbul BaşakşehirL’Anza Healing Haircare %100 doğal olmakla birlikte en son teknolojiye sahiptir. Bu sayede bizler de Ahmet Tunbul ailesi olarak gönül rahatlığıyla müşterilerimize sunabiliyoruz. Keratin Healing Oil serisi bizim favorilerimizden bir tanesi. Bu serinin bütün ürünleri 260 dereceye kadar saçı koruma altına almaktadır. Üçlü U/V koruma sistemi sayesinde sadece güneş ışınlarına değil kimyasal İşlemleri karşı da korumaya almakta olup Nano teknolojisi sayesinde sa.larda ağırlık yaratmamaktadır. İçeriğindeki amino keratin en derinlemesine kadar tedavi edici etkileri taşır. 2017 Stylist Choice Awards yarışmasında da ödüller kazanmıştır.

Salon bakımı olarak Emergency Service’i bütün yıpranmış ve kimyasal işlem görmüş saçlar için öneriyorum. İnsan vücudunda bulunan toplam 21 amino asitin 19’una eşdeğer amino asit bileşenleri sayesinde kopma noktasına gelen saçları onarma yeteneğe sahiptir.

Saçı güçlendirir, onarır, esneklik ve parlaklık kazandırır. Doğal bitki özleri ve yoğun keratin sistemi ile yüksek ısılara karşı dayanıklılık sağlar.

 

Ahmet Tunbul Kuaför, Başakşehir

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz