fbpx

L’Anza Keratin Healing Oil için Ahmet Albayrak’dan uzman görüşü

Kategori

L’Anza Keratin Healing Oil için Ahmet Albayrak’dan uzman görüşü

L'Anza Türkiye

L’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Her zaman en iyi servisi sunmak için her zaman bir adım önde olmak gerektiğini düşünüyorum. Aynı zamanda ilham veren ve yaratıcı olmak gerekiyor. Yeni salonumda yeni bir ekip ile birlikte ve yeni bir markayla çalışmaktan çok mutluyum ki L’Anza Healing Haircare adeta benim salonum için yaratılmış.

Keratin Healing Oil serisinden vaz geçemiyoruz. Bu serinin bütün ürünleri 260°C’ye dereceye kadar ısı korumaya sahip. Aynı zamanda üçlü U/V koruma sistemi sayesinde sadece güneş ışınlarına değil kimyasal işlemlere karşı da koruyor. Nano teknolojisi sayesinde ise saçlarda kesinlikle ağırlık yaratmıyor. İçeriğindeki amino keratin aşırı yıpranmış saçlara süper bir onarım sağlıyor. Salon bakımı olarak Emergency Service İlkyardım Servisi’ni yıpranmış ve kimyasal işlem görmüş bütün saçlara mutlaka öneriyorum. Tamamen profesyonel salon kullanımı için hazırlanan bu ürün, insan vücudunda bulunan toplam 21 amino asitin 19’una eşdeğer amino asit

bileşenleri sayesinde kopma noktasına gelen saçları onarma yeteneğe sahiptir. Saçı güçlendirir, onarır, esneklik ve parlaklık kazandırır. Doğal bitki özleri ve yoğun Keratin Sistemi ile yüksek ısılara karşı dayanıklılık sağlar. Tüm salon misafirlerimize ve meslektaşlarıma öneriyorum.

Keratin Healing Oil

Antioksidan etkisi, nemlendirici yapısı ve yenileyici formülü ile saçınızı güçlendirir, onarır, esneklik ve parlaklık sağlar. Doğal bitki özleri ve yoğun Keratin Sistemi ile yüksek ısılara karşı dayanıklılık sağlar. Özel bitki yağları ile saçın ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besleyici yağ asitlerini saça hapseder. Saçı yağlandırmadan zengin bir nem sağlar ve ferahlatır.

Ahmet Albayrak Kuaför, Bursa

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz