fbpx

L’Anza Healing Smooth için Yusuf Yalmancı’dan uzman görüşü

Kategori

L'Anza TürkiyeL’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Yusuf Yalmancı, San Kuaför Acıbadem

L’Anza Healing Smooth için Yusuf Yalmancı’dan uzman görüşü
Yusuf Yalmancı

L’ANZA Healing Haircare benim salonuma çok büyük bir zenginlik kattı. Müşterilerime daha sağlıklı ürünler sunduğum için kendimi çok daha rahat hissediyorum. Sadece doğal olması değil, aynı zamanda en son teknolojileri kullanması müşterilerimize en iyi hizmeti sunmamızı sağlıyor. Healing Smooth serisi de favori ürünlerimiz arasında.

L’ANZA Healing Smooth saçlara güç, yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor.

Smooth serisi, şampuan, günlük bakım kremi ve günlük bakım spreyinden oluşuyor. İçeriğindeki Keratin Healing sistemi sayesinde saçlara uzun ömürlü bir tedavi, mühürleme ve koruma sağlıyor. Özellikle elektriklenmesini önlüyor ve saça inanılmaz parlak bir görünüm sağlıyor. Aşırı kabarık ve kıvırcık saçları olan müşterilerimize sunduğumuz bu ürün saçları sakinleştiriyor ve yumuşak bir görünüm sağlıyor. Hafif formülü sayesinde saçları kesinlikle ağırlaştırmıyor. Ayrıca saçı 250 C° ısıya kadar koruma altına alıyor.

https://hairist.com.tr/salon/san-kuafor-2/

L’Anza Healing Smooth için Yusuf Yalmancı’dan uzman görüşü

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz