fbpx

L’Anza Healing Remedy için Murat Ediz’den uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Remedy için Murat Ediz’den uzman görüşü

L'Anza TürkiyeL’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

L’Anza Healing Remedy için Murat Ediz’den uzman görüşü
L’Anza Healing Remedy için Murat Ediz’den uzman görüşü

Murat Ediz Dess Kuaför

Dess Kuaför olarak L’Anza’yı tercih etmemizin nedeni ürünlerin içerisinde silikon, sülfat, paraben ve glüten gibi zararlı maddelerin bulunmaması. Dolayısıyla ürünlerimizi müşterilerimize gönül rahatlığı ile sunabiliyoruz. İnternette de farklı fiyatların olmayışı bizim için bir avantaj ve yanlış ürün kullanımını da engellemektedir. Bu da bizim için en önemli kriterlerden bir tanesi. Bizim favori serilerimizden bir tanesi de Pure Serisi’dir. Derin temizleme görevini gerçekleştiriyor, saçlardaki bütün ağır maddeleri temizleyip, hazır bir hale getiriyor. Keratin Bakım Kremi ile de saçın kaybolan içeriklerini de geri yüklemiş oluyoruz. Diğer bir ürün de Remedy Serisi’dir. Geçmişte yağlı, kuru, kepekli baş derisi için farklı seriler vardı. Şimdi L’Anza Remedy Serisi sayesinde üç problemi birlikte çözüyor. Remedy Serisi şampuan, krem ve losyondan oluşmaktadır. Kaşınmayı önler. Baş derisini nemlendirir. Dış etkenlere karşı koruyup, cilt kuruluğuna karşı da etkili bir üründür. Neden L’Anza? Çünkü insan cildi ve saçları ile barışık bitkisel bir çözümdür. Müşterilerimizin memnun olduğu ürünlerimizi bütün meslektaşlarıma gönül rahatlığı ile önerebiliriz.

Dess Kuaför, Bakırköy

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz