fbpx

L’Anza Healing Pure için Mustafa Batur’dan uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Pure için Mustafa Batur’dan uzman görüşü

L'Anza Türkiye

L’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Mustafa Batur-San Kuaför,Nişantaşı

Salonumuzu açmadan önce hangi markalarla çalışmamız gerektiğini çok iyi düşündük. Nişantaşı ve çevresindeki müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürünlerimizi seçtik ve bakım konusunda L’Anza’yı tercih ettik.

Tercih etmemizin sebebi doğal içeriği,  nano teknoloji sayesinde saçı kesinlikle ağırlaştırmaması, 250°C’ye kadar ısıya karşı koruması, sülfat ve paraben içermemesi oldu.

İnternette satışı olmayıp sadece özel noktalarda bulunması sayesinde de müşterilerimize karşı mahcup da olmuyoruz.

Biz favori serimiz olan Strength serisini çok öneriyoruz. Toplam üç üründen oluşuyor: Beyaz çay şampuanı, Manuka bal bakımı kremi ve deniz yosun serumu. Şimdi aşırı yıpranmış bir saçınız var ama aynı zamanda ince telli. Önceki bakımlar maalesef saçlara ağırlık veriyordu ama nanoteknoloji sayesinde bu sorun artık geride kaldı.

Aşırı yıpranmış saçlara keratin ve aminoasitler yüklüyor,  saçlara daha sağlıklı ve daha parlak bir görünüm sağlıyor.

Serum olarak neemplant serumunu çok kullanıyoruz.

Nemli saça uyguluyor sonra dilediğimiz gibi fön çektiğimizde pul tabakasını tamamen yatıştırmış oluyor. Reklamlarda gördüğünüz saçlar gibi oluyor ve fön çekmek inanılmaz kolay bir hale geliyor.

San Kuaför, Nişantaşı

 

Önerilenler

Önceki İçerikKışkırtıcı dalgalar
Sonraki İçerikVentoso aşka geldi

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz