fbpx

L’Anza Healing Nourish için Figen Özdeş’den uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Nourish için Figen Özdeş’den uzman görüşü

L'Anza TürkiyeL’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Figen Özdeş, Figen&Nejla Kuaför-Tekirdağ 

L’Anza ürünleri doğal, kaliteli, inovatif ve bitkisel olduğu için kuaför salonlarında her zaman yerini alacaktır. Çünkü dünyada bu trend akımı var ve biz de doğru yolda gittiğimizi düşünüyorum.

Ben bütün serilerini çok beğeniyorum çünkü gerçekten bütün müşterilerin ihtiyacını karşılıyor. Ama favori L’Anza ürünüm nemdeposu olarak bilinen nem serisidir. Keratin yüklemesi yaparak aynı zamanda onarım da yapıyor.

Sadece doğal saçlarda kullanmıyoruz. Boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlarda da bu ürünü tercih ediyorum.

Şampuan, saç kremi, maske ve günlük spreyesahip olan bu serinin bütün içerikleri Polinezya Adaları’nda toplanmış bitkilerden oluşuyor.

Doğru ürünlerinin olduğunu düşündüğüm L’Anza markasını öncelikle müşterilerime ve tüm meslektaşlarıma tavsiye ediyorum. L’Anza ürünlerinden alacakları sonuç ile müşterilere verecekleri servis hem salon kalitesini, kazançlarını hem de müşteri memnuniyetini arttıracaktır.

Saça maksimum nem veren bu doğal bitkiler, saça nem depolayan formülü ve Keratin Healing Sistemin buluşması ile saça eşsiz bir bakım sunar. Aşırı kuru, narin ve çocuk saçları için tavsiye edilir.

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz