fbpx

L’Anza Healing Colorcare için Ahmet Alkan’dan uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Colorcare için Ahmet Alkan’dan uzman görüşü

L'Anza Türkiye

L’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

 

İki şubem var: Biri Bahçeşehir diğeri de Florya’da bulunuyor. Müşterilerinin büyük kısmı kimyasal işlem görmüş saça sahip. Bu yüzden doğru ve güçlü markalarla birlikte çalışmak benim için çok önemli.

Artık müşterilerimize gönül rahatlığıyla sağlıklı ve doğru ürün yelpazesi sunabiliyoruz. L’Anza ürünleri doğal içeriğiyle işlem görmüş saçları onarma konusunda gerçekten çok başarılı.

Yüksek kalite standartları sayesinde hızlı gözle görülür sonuçlar elde edebiliyoruz.

Ben L’Anza Colorcare serisini çok beğeniyorum.

Müşterilerimizin %80’i kimyasal işlem görmüş saçlara sahip olduğu için Colorcare serisi tam bu ihtiyaçlara göre tasarlanmış. İçerisinde onarım için amino keratin; kuruluğa karşı nem ve renginin kalıcı olması için de çiçek koruma kompleksi bulunduruyor.

Artık küllü renklerin de çabuk akması geçmişte kaldı. Bakır ve kızıl tonların uzun süre canlı olması da mümkün.

Önemli ürünlerden bir tanesi de benim için Color Attach serisi.

Bu seri Shape Beauty ödülleri, saç kategorisinde En İyi Ödül alarak onurlandırıldı.

Boya öncesi ve boya sonrası uygulanıyor. Evde bakım olarak Colorguard’ı banyo öncesi saçınıza sıkar ve banyo sonrası tekrar uygularsanız renklerin akma şansı kesinlikle olmuyor ve renklerin uzun süre boyunca yoğun canlı ve parlak kalmasını sağlıyor. İnovatif ve işimi kolaylaştıran ve müşteriyi memnun eden şeyler bunlar.

Healing Colorcare

Renklerin daha zengin, daha canlı, parlak ve uzun ömürlü olmasını sağlayan yüksek etkili saç bakım ürünüdür. Formülündeki Çiçek Koruma Kompleksi ve Renk Koruma Sistemi ile, renk solmalarına karşı çözüm sunar. Üçlü UVA/UVB/ UVC ışınlarına karşı rengin dayanıklılığını arttırarak, Keratin İyileştirme Sistemi ile saçı onarırken aynı zamanda keratin bakımı uygular.

Kuaför Ahmet Alkan, Bahçeşehir

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz