kuaforumden.com yayında…

Kategori

Can suyu projesi adıyla hayata geçen özel bir platform kuaförlerin müşterilerine ulaşmasını sağlıyor..

Kuaförlere özel kodlar aracılığıyla satışa izin veren kuaforumden.com her ne kadar bir e-ticaret sitesi gibi görünse de kapalı sistem bir yapı olarak e-ticaret sitelerinden ayrılıyor ve kuaförlerin salonlarında müşterilerine önerdiği profesyonel saç kozmetiği ürünlerinden kazanç elde etmesini sağlıyor.

Özellikle Covid-19 döneminde dip boya setleri ve salonların açılışında müşterilerin kullanabilecekleri hediye çekli saç seti, kuaförlerin bu sıkıntılı dönemde gelir elde etmesini hedefliyor.

Sektörün pek çok önemli markasına ait en çok tercih edilen ürünleri de platormda satışa hazır ve bu ürünlere ilişkin kuaförlerin kazançları da site de her marka için ayrı ayrı olarak belirtilmiş durumda.

Platform sadece kuaförler üzerinden satış imkanı tanıyor.

Sistemin işleyişi ve sisteme ilişkin sorunların cevapları da https://kuaforumden.com/sorular-ve-cevaplari kısmında yer alıyor. Kısıtlı sayıda kuaför salonuyla başlayan projenin önümüzdeki günlerde daha geniş katılımlarla büyümesi hedefleniyor.

Platformu görmek için https://kuaforumden.com adresini ziyaret edebilir; detaylara https://kuaforumden.com/sorular_ve_cevaplari/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler