Kuaförler Günü için…

0

30 Nisan Kuaförler Günü için hazırlıklar tamam…

Kuaförler Derneği’nin aldığı 30 Nisan Kuaförler Günü için Türkiye’nin her yerinden destek mesajları gelmeye devam ediyor ve paylaşımların sayısı onbinlerin üzerinde…

İlk defa Türk kuaförlük sektöründe bu kadar geniş çaplı bir sahiplenme söz konusu. Pek çok ülkede eksikliği hissedilen Kuaförler Günü için Avrupa ülkelerinde de hazırlıklar söz konusu. Örnek bir Kuaförler Günü için Kuaförler Derneği dışında özellikle Ticaret Odaları’na bağlı meslek komitelerinin destekleri de büyüyor.

Diğer taraftan aynı mesajları vermek ve kamuoyunda pozitif kuaförlük yaratılması amacıyla benzer görseller kullanılması hedeflendi. Kısa bir süre önce paylaşmış olduğumuz afişlere ilave olarak salon içinde ekiplerle birlikte bu özel günde giyilebilecek t-shirt tasarımları da yoğun ilgi gördü.

Siz de en çok beğendiğiniz 2 t-shirt tasarımının numaralarını sayfanın altındaki yorum alanına yazarak katkı sağlayabilirsiniz.

Kısa bir süre sonra sizlerin seçimi sonunda en çok beğenilen afiş ve t-shirt tasarımlarını herkesin indirerek baskılarını yapabilecekleri bilgiyi de paylaşacağız.

Kuaförler Günü için...
1 numaralı tasarım
Kuaförler Günü için...
2 numaralı tasarım
Kuaförler Günü için...
3 numaralı tasarım
Kuaförler Günü için...
4 numaralı tasarım

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz