Kuaför salonunu yenilemek isteyenlere bilgi

Kategori

Konsept kuaför salonun faydaları nelerdir?

Çağımızın en önemli ticari yatırım gerekliliklerinden birisi de konsept mekanların son tüketiciye sunumudur.  Artık verdiğimiz ürünün ya da hizmetin yanı sıra bunu nasıl sunduğumuz,  içinde bulunduğumuz rekabet koşullarında vazgeçilmez bir faktör olmuştur.

Sürekli yenilenen ve gelişen kuaför ve kişisel güzellik ve bakım sektöründe, yapılan yeni yatırımlar ile mekanlar farklı bir boyuta taşınmış ve bu gelişimin içerisinde olan yatırımcılar markalaşma yolunda ilerlemişlerdir. Bu trende ayak uyduramayıp eski kalan salonlar ise gerilemek ve hatta mevcut piyasadan yok olmakla yüzleşmek zorunda kalmışlardır.

Yapılan araştırmalar kuaför salonlarında yapılan konsept tasarım uygulamasının ortalama bir salonun mevcut cirosunda %30’lara kadar artış sağladığı tespit edilmiştir. Bu sebepten dolayı söz konusu bir yenilenme yatırımının, mali bir karşılığı olduğu aşikardır. Ayrıca günümüz çalışma yaşantısında çalışılan mekanların dekoratif ve fonksiyonel oluşu mevcut çalışan personel içinde önemli bir motivasyon kaynağı olmuştur.

Unutulmamalıdır ki iç müşteri memnuniyetinin sağlanamadığı bir ortamda dış müşteri memnuniyetini sağlamak neredeyse imkansızdır. İçinde bulunduğumuz rekabetçi ortamda yenilenen ve büyüyen sektöre ayak uydurmak ve sektör içerisinde önemli bir rol almak isteyen yatırımcılar, çok büyük bütçeler ayırmadan da müşterilerine seçkin mekanlar sunabilir.

Kuaför salonunuzu yenilemeyi düşünürseniz veya ön hazırlık yapmak isterseniz hazırladığımız maliyet çalışmalarının yer aldığı diğer yazılarımıza göz atmanızı öneririz.

kuaför salonuna yeni müşteri

 

Ekonomik Bir Kuaför Salonu Kaça Mal olur?

Kuaför Salonu İnşaat Maliyetleri

 

Ekonomik Bir Kuaför Salonu Kaça Mal olur?

Kuaför Salonu İnşaat Maliyetleri

1

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz