Kuaför Salonlarında Başka Hangi Hizmetler Var?

Kuaför salonuna gelen müşteri kuaförden ne ister? Bir kesim ve renk? Ombre ya da balyaj? Hepsi bu kadar – ama muhtemelen müşterilerin var olduğunu bile bilmediği çok sayıda hizmet var – ve çok yaygın saç sorunlarına yardımcı olabilirler. Bir dahaki sefere kuaför koltuğuna oturduğunuzda, onlara sizi rahatsız eden şeyleri söyleyin – onlar size uygun mükemmel çözüme sahipler!

Parlaklaştırma hizmetleri

Saçlarınız biraz yorgun görünüyorsa, biraz ihtiyacınız olan şey parkalaştırma olabilir. Parlaklaştırma hizmetleri, dudak parlatıcısının saça uygulanan hali gibi diyebiliriz. Kuaförler buna saç cilası da der. Saç renginizi hiç etkilemeyen, sadece ışıltılı bir parlaklık ile kaplayan kristal berraklığında bir gölge oluşturmak için kuaförünüze başvurabilirsiniz.

Renklendirme işlemine karşı koruma

Şimdi renklendirme işlemini saçınız için biraz daha nazik hale getirmek için formüllere eklenebilecek çok sayıda farklı ürün var. L’Oréal Professionnel’den Smartbond, Schwarzkopf Professional’dan Fiberplex, Olaplex… Bu mucize ürünler renklendirmenin neden olduğu kırık bağları onararak çalışır. Saçlarınız çok daha güçlü hissedecek ve sert boyalara ve ağartıcılara karşı daha iyi korunacaktır.

Toner- Pigmentasyon

Saçınızı renklendirmek tek adımlık bir işlem olmamalı – bu yüzden bir kutu boya istenilen rengi elde etmek için yeterli değil. Alt tonları çıkardıktan sonra kırmızı, turuncu ve sarı renkler istenmeyen görünümlere neden olabilir. Tonerler daha açık saçlarınızı alıp gerçekte istediğiniz renge dönüştüren temel adımdır. Buzlu gri bir gölge ister misiniz? Bir tonerle uygulanan pigmentasyon işlemi saç rengini hemen soğutur. 

Yarı kalıcı renkler

Sahip oldukları yaş veya saç türü ne olursa olsun bazı müşteriler gökkuşağı saç rengi trendine cesaret ediyor.  Ancak herkes tek boynuzlu at saçlarına tam olarak bağımlı da kalmak istemiyor, bu yüzden çok sayıda yarı kalıcı renklendirme seçeneği var. Yeni bir ürün olan Schwarzkopf Professional CHROMA ID tam da bu talepler için aranılan kan!

Doku hizmetleri

Perma kelimesi hala soğuk bir ter içinde atmaya neden oluyırsa, sizi suçlamayız – kötü anıları unutmak zordur. Bununla birlikte, bazı öncü kuaförler onu yeni nesil tekstüre hizmetleri şeklinde geri getirmeye başlıyor. 80’lerin gevrek buklelerinden bir milyon mil uzakta olan perma menüleri de mevcut.  Permaya alternatif uygulamaları kuaförünüze mutlaka danışın.

Pürüzsüzleştirici bakımlar

Eğer yolunuza çıkan saçların evcilleştirilmesi uzun sürüyorsa, yumuşatma tedavisini düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Kuaförünüz saçlarınız için en iyi tedaviyi uygulayacak ve sihrini konuşturacak, sizi daha yumuşak, pürüzsüz saçlarla kavuşturacak, daha kalıcı çözümler ile birlikte hızlı düzeltmeler ve şampuanlar ve saç kremi ile tedavi edildikten sonra saçlarınıza bakım yapacaktır. Goldwell Kerasilk ürün yelpazesi, kötü davranılmış saçları evcilleştirmek için bir dizi tedavi seçeneğine sahip.

Ne yapabilirsiniz?

Ücretsiz sayılarımıza göz atabilir, güncel sayılarımız için abone olabilirsiniz.

Mevcut Abonelerimiz

Mevcut Estetica abonelerimizin mail adresleri ücretsiz olarak tanımlanmıştır. Erişimde sorun yaşamanız durumunda bizi 02122720270 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler