Konuklardan izler: Kuaförlük sektöründe yenilikçi olmak

Konuklardan izler: Kuaförlük sektöründe yenilikçi olmak

Kuaförlük sektöründe yenilikçi olmak bir kuaförün yaşamında yer vermesi gereken en önemli özelliktir. Yeniliğe ve değişime açık olmak başarıyı beraberinde getirir. Kuaförler de sürekli sektördeki yeni gelişmeleri ve trendleri takip etmeli ve kendilerini olumlu yönde geliştirmelidirler. 

saç, tasarım, moda, konuk

Geçtiğimiz yıl sayfamıza konuk ettiğimiz kuaför Kemal Baykar'da yeniliğe ve değişikliklere açık olduğunu ve kuaförlerin her daim yenilikçi olması gerektiğini böyle özetliyor:

"Beni başarılı kılan özelliğim araştırmacı olmam. Ben ne yaparsam yapayım çok gözlemlerim, araştırırım, seyrederim. Her gittiğim yerden bir şeyler alarak gelirim hep başka bir fikir oluşur kafamda. Yenilikçi  olduğumu düşünüyorum ve insanların da söyledikleri bu. Yenilikçiyim ve yeni bir şey yapmaktan korkmuyorum. Yenilikleri her zaman benim salonumda görebilirsiniz.

Klasik olacak belki ama ben insanları değiştirmeyi seviyorum. Müşteri kendisiyle ilgili çıkış noktası bulamayıp bir değişiklik aradığında; onu komple kesimiyle, rengiyle değiştirmeyi çok seviyorum. Genel de kesim sevilir derler ama ucundan saç kesmek benim için çok fazla şey ifade etmiyor. Beni esas müşteriyi değiştirmek mutlu hissettiriyor."

Kemal Baykar ile yaptığımız röportajın tamamına ulaşmak için tıklayınız.

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975