Konuğumuz: Şükrü Dudu

Konuğumuz: Şükrü Dudu

Şükrü Dudu ile Zorlu Center’da açtığı yeni berber salonu ve açılış gecesi hakkında konuştuk. İşte Şükrü Dudu ile gerçekleştirdiğimiz röportajımız:

hairistcomtr: Neden berber salonunuzu Zorlu Center’da açmayı tercih ettiniz?

Şükrü Dudu: Biz on sekiz yıldır Etiler’deyiz. Zorlu Center’ı tercih etmemizin nedeni popüler bir mekan olması. Evler, ofisler burada ve müşterilerimiz de bu civardan. Ayrıca İstinye Park’tan dolayı AVM kültürüne zaten hakimiz. Ortaklarımız ve ekibimizle; bu sebeple yeni salonu Zorlu Center’da açmaya karar verdik.

hairistcomtr: Süreç nasıl gelişti?

Şükrü Dudu: Zorlu Center ile bir diyaloğumuz vardı. Erkek berberi olarak sadece bizim burada olmamız planlanıyordu ama bu süreç iki yıl sürdü. Sonrasında böyle bir yer için teklif verdiler. Burası erkek berberi olarak sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da bile olmayan bir salon oldu. Ben dünyanın her yerinde eğitimlere, şovlara gidiyorum ve erkek berberlerini de gözlemliyorum. Hatta farklı ülkelerde tıraş bile olurum. En iyi neresi ise oraya giderim. Biz de en iyi olabilmek için buraya geldik.

hairistcomtr: Salon tasarımı hakkında neler söyleyeceksiniz? Hayal ettiğiniz salonu elde ettiniz mi?

Şükrü Dudu: Idea Mimarlık tarafından proje gerçekleşti. Her şeyimize uydu; hem beğeni hem düşünce anlamında hem de istediğimiz salon olma açısından dört dörtlük proje ve iş çıkardılar. İstediğimiz salonu elde ettik. İnandık ve Idea Mimarlık’ta bizim inancımızı boşa çıkarmadı.

hairistcomtr: Ünlü isimlerinde katıldığı açılış gecesi ile ilgili konuşalım.

Şükrü Dudu: Açılış için yaklaşık 300 kişi salonumuzu ziyaret etti. Ziyaretçilerin hepsi müşterilerimiz ve dostlarımızdı. Uzun yıllardır bizimle beraber olan sanatçısı, siyasetçisi, iş adamı… bizi yalnız bırakmadı. Bunun için çok mutluyuz; demek ki bir şeyler verebiliyoruz. Müşterilerimizle bütünlüğümüz devam ediyor.

hairistcomtr: Genç meslektaşlarınıza iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Şükrü Dudu: Bizim işimiz çok profesyonel ve öncelikle en önemli nokta; üç ortağımla beraber geliştirdiğimiz projeler. Burası için çok düşündük: Nasıl yapabiliriz, diye. Bizim işlerimiz de artık ortaksız olmuyor. Çünkü güvenebileceğin bir ortak her türlü ihtiyaç olmaya başladı. Ekipte çok önemli, ekibini çok iyi seçmek, onlarla sıcak diyalog kurmak… Biz bir aileyiz. Bu yapıyı elde edebildiğin sürece her zaman başarılı oluyorsun.

 

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975