Konforlu, sade ve lüks

Konforlu, sade ve lüks

Ebil Kuaför Vadi İstanbul, doğal, masif ahşap, bizoteli elips, ayna, ahşap, aydınlatma

Ebil Kuaför Vadi İstanbul Salonu; erkek, kadın ve çocuk olmak üzere üç ana bölüm olarak tasarlanmış. Doğal görünümlü masif ahşap çeşitleri, ham cilalanmış demirler, brüt beton görünümlü zemin, tavan ve duvarlar ile bunları destekleyen tasarım ögeleri ile dekorasyonda bütünlük yakalanmış. Erkek kesim alanında geniş ve yüksek aynalar, standart keson yerine raflı ve çekmeceli yüksek dolaplar kullanılırken; kadın kesim ünitelerinde bizoteli elips formlu aynalar ve ahşap üniteler, diğer bölümlerden farklı olarak daha şık ve aynı zamanda vintage bir hava vermiş. Mekânda kullanılan özel imalat sarkıt aydınlatmalar ile mekânın atmosferine ayrı bir hava katılmış.

Ebil Kuaför Vadi İstanbul, doğal, masif ahşap, bizoteli elips, ayna, ahşap, aydınlatma

Salonun içerisindeki cafe hem kuaför müşterisine hem de dışarıda oluşturulan alanına hizmet verebiliyor. Bu bölümde kullanılan cam, ahşap tezgahlar ve devamında kullanılan hasır sarkıtlar ile samimi bir ortam yaratılmış.

Çocuk bölümünde miniklerin keyifli vakit geçirmesi için canlı renkler kullanılmış. Kesim ünitelerinde akülü arabalar ile duvarlarda eğlenceli görseller tercih edilmiş.

Mimari Tasarım ve Uygulama: Altıpatlar Mimarlık