Koleksiyonlarda konsept oluşturmak

Koleksiyonlarda konsept oluşturmak

Koleksiyonların yansıttığı en büyük değer konsepttir. Öncelikle bir koleksiyon oluştururken koleksiyonunuzu nasıl bir konsepte oturtacağınıza karar vermelisiniz.

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, salonyönetimi

İlhamınızı çölden, peri masallarından ya da punk akımından almış olabilirsiniz. Her ilhamın çizdiği  bir konsept vardır. Diyelim ki polisiye filmlerden çok hoşlanıyorsunuz ve koleksiyonunuzda polise film karakterlerinin tarzını yansıtacak bir konsept oluşturmak istiyorsunuz. O zaman kendinize bir çizgi çizmeniz gerekir. Saçlara ve stylinge getireceğiniz standart koleksiyonunuzun konseptini oluşturmasını sağlayacaktır.

Konsepte karar verdikten sonra yapılması gereken en önemli iş çalışacağınız ekibin güvenilirliği ve ekiple olan uyumunuzdur. Uzun ve zahmetli bir yolculuk olan hazırlık aşamasında çalıştığınız fotoğrafçıdan, yanınızda size yardımcı olmak için gelmiş asistana kadar herkes enerjinizi etkiler ve sonuç olarak enerjiniz koleksiyona yansıyacaktır. Bu sebeple mutlaka uyumu ve güveni yakaladığınız kişiler ile beraber çalışın!

En son aşamada ise doğru konsepti oluşturup sonucu elde ettiğinizde başarınızın resmedildiğini görmek sizi çok mutlu edecektir.

 hairist.com.tr’nin

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975