fbpx

Kırmızı halının doğal ve minimal saçlarının aranan ismi: Bryce Scarlett

Moroccanoil Saç Tasarımcısı Bryce Scarlett, editoryal ve reklam kampanyalarındaki deneyiminin sonucu olarak Margot Robbie, Gigi Hadid, Brie Larson, Naomi Watts, Natalie Portman, Michelle Williams ve Lily Aldridge gibi Hollywood ünlülerinden oluşan sadık bir müşteri kitlesi kazandı. Bryce’ın imzası haline gelen ve kırmızı halı için yarattığı doğal görünümlü, estetik saç stillerine rağbet gün geçtikçe artıyor.

Bryce Scarlett, “Yarattığım doğal dokularla tanınıyorum. Minimal ama parıltılı…” diyor. 

Gigi Hadid

İlham almak için ikonik kadınlara ve onların kişisel stillerine başvuruyorum. Bir müşteriyle çalışmaya ilk başladığımda hangi kadınların görünümüne hayran olduklarını soruyorum ve birlikte esin kaynağımızın kim olacağına karar veriyoruz.” 

Margot Robbie

“Güzellik endüstrisinde çalışan herkes yaptığı işten memnun olmalı. Eğer eğlenmiyorsanız işinizi yanlış yapıyorsunuz demektir.”

İşimde çoğu zaman stres düzeyi yüksek bir ortamda çalışıyorum. Bunu atlatabilmemin en iyi yolu da mümkün olduğunca sakin kalmayı başarmak.”

Tracey Cuningham, ben 19 yaşındayken beni asistanı olarak kanatlarının altına aldı. Bana ilk menejerimi o buldu ve ilk müşterim Lily Aldridge’le  de o tanıştırdı, Lily de bana pek çok yeni kapı açtı.  Yıllar sonra Tracy sektörde büyük bir güç olmayı ve bana ilham vermeyi sürdürüyor. 

Bugüne kadar yarattığım en ‘cool’ görünüm, ‘I,Tonya’ gilminin Londra galası için Margot Robbie’ye yarattığım görünümdü.

Margot Robbie
Margot Robbie

Şekillendirme için favori püf noktam: Çok kusursuz olmayan her şey. Güzellik kusurlarda saklı.

Miley Cyrus
Natalie Portman

En çok kullandığım ürün: Moroccanoil Luminous Hairspray Medium

Kaynak:modernsalon.com

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz