fbpx

Kérastase’tan Bir Yenilik Daha

Kategori

Kérastase'ın Yeni Ürün Tanıtımı

Kérastase 1995’te kadınların saçlarına daha iyi bakım yapabilmesi ve saçlarını onarabilmesi için Résistance serisini yarattı. 20 yıl sonra, bu efsaneleşmiş markanın altında Résistance Thérapiste serisi hayat buldu.

İstanbul’un en seçkin otellerinden biri olan Raffles Otel’de, dün gerçekleşen basın lansmanında Kérastase Résistance Thérapiste serisi basına tanıtıldı. Efsaneleşmiş markanın yeni Kérastase Résistance Thérapiste serisi basın mensupları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Hazırlanan tanıtımda öncelikle Kérastase Marka Müdürü Neslihan Üner konuşmasını gerçekleştirdi. Ürünle ilgili bilgiler veren Üner, ardından katılımcılara kuaförlerin birer terapist olarak algılanmasını sağlayan tanıtım videolarını beğeniye sundu ve Türkiye’nin seçkin saç tasarımcılarından Metin Bahçecik’e sorular yönelterek ürün hakkında görüşlerini aldı. Neslihan Üner’in sunumundan sonra Kérastase Grup Ürün Yöneticisi Emre Tezel, Résistance Thérapiste serisi için geliştirilen KAP (Keratinler Arası Proteinler) teknolojisinden bahsetti. Son olarak Kérastase Kıdemli Ürün Yöneticisi Berna Soner üründen alınabilecek sonuçların mucizevi etkisini anlattı.

Son derece kalabalık olan lansmanın sonunda; isteyen misafirler saç analizi yaptırıp, profesyoneller tarafından kendileri için özel hazırlanan reçeteleri aldılar.

Sektörün en prestijli markalarından Kérastase, yaptığı lansmanla basın mensuplarının beğenisini topladı.

 

Önerilenler

Önceki İçerik2015 Ağustos Finalistleri
Sonraki İçerikMM Bahçecik Tarabya

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz