fbpx

Kasenizi paylaşmayın!

Kategori

IDM Aqua Manicure

Kasenizi paylaşmayın! sloganıyla Türkiye’de ve dünyada patentli IDM Aqua Manicure kuaför salonlarına gerçek hijyeni taşıyor…

kasenizi paylaşmayın
IDM Aqua Manicure

Müşterilerin kuaför salonu tercihinde salonun temiz olması %65,6 oranla ilk sırada yer alıyor. Türkiye’de ve yurtdışında uzun yıllardır salonların kurumsal kimlik çalışmalarına yönelik hizmetlerinin yanısıra hijyenik ürünleri de sunmakta olan Demir Kurumsal, geliştirdiği IDM Aqua Manicure ürünüyle sektörümüzde fark yarattı.

Türkiye’de ve dünyada patentli IDM Aqua Manicure kuaför salonlarına gerçek hijyeni taşıyor… ‘Kasenizi kimse ile paylaşmayın’ sloganıyla fark yaratmak isteyen hijyen odaklı salonlarda müşterilerle buluşan IDM Aqua Manicure seti içerisinde; el ve tırnak sağlığı için ginseng, meyve asitleri ve yeşil çay ağacı yağının yanı sıra bir bölümünde de pens dezenfektanı da bulunuyor.

Ginseng Dünya’nın en köklü ve en güçlü antioksidanlarının başında gelir. 5000 yıllık geçmişi olan, kökleri insan vücuduna benzediğinden “insan otu” ismini almıştır. Ginseng çok yıllık (perennial) bitki türlerinden biridir. Güçlü iyileştirme özelliklerinden dolayı botanik isim olan Yunanca’da “Panax” yani “tam iyileştirme” adını almıştır.

Işıldayan bir tırnak için meyve asitleri Tırnakların en büyük problemlerinden biri de oje, aseton, sigara vb…. dış etkenlerden dolayı sararmalarıdır.

IDM Aqua Manicure servisi içindeki meyve asitlerinin arındırma gücü ile tırnakların daha parlak ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Yeşil çay ağacı antiseptik özelliklerinden dolayı hala bilinen en saf temizleyicilerden biridir. Yağı birçok ülkede kullanılan, Avustralya’da yetişen yeşil çay ağacı iki metreyi bulan, yassı yapraklı bir ağaçtır. Avustralya yerlilerinin yüzyıllardır kullandığı bu ağacın yapraklarından elde edilen yağ, birçok hastalığın tedavisinde kullanılmıştır. Çay ağacı denilmesinin nedeni iste Kaptan Cook’a dayanıyor. Yeni Zelanda’nın keşfi sırasında bu ağacın yapraklarının temizleyici ve iyileştirici etkisini keşfeder. Böylece Melaleuca Alternifolia isimli ağacın adı Yeşil Çay Ağacı olur… Maoriler, denizcilerin yaralarını, kanayan dişlerini, karın ve bağırsak rahatsızlıklarını ve agresifliklerini yeşil çay ağacından yapılan bandaj ve çaylarla tedavi ediyorlardı. İkinci dünya savaşında ise; askerlere dezenfektan olarak dağıtılan çay ağacı yağı antiseptik özelliklerinden dolayı hala bilinen en saf temizleyicilerden biri…

Salonlara katkısı tartışılmaz bir ürün olan IDM Aqua Manicure başta hijyen olmak üzere müşteri sadakati, yüksek servis kalitesi, yenilik, ciro artışı ve yeni müşteri kazandırması noktasında önemli bir değer sunuyor. Sunduğu bu katkı ve değer çerçevesinde IDM Aqua Manicure sektörümüzde 2016 yılında yapılan en başarılı lansmanlardan biri oldu. Özellikle manikür servisi ile ilgili bir lansmanın bu denli ilgi görmesi pek sık rastlanan bir durum değil ki bu da bize ürünün tüketici gözünde de ne kadar değerli olduğunu gösteriyor.

Şu an birçok şehirde 549 seçkin salonda IDM Aqua Manicure servisi verilmektedir.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz