Kainat Güzeli’nin muhteşem görünümü

Kainat Güzeli’nin muhteşem görünümü

On yıldan fazla süredir, Farouk Systems dünya çapında tüm Kainat Güzeli yarışmacılarının kazanan görünümlerini yaratıyor.

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför

Filipinli Pia Alonzo Wurtzbach, Las Vegas Planet Hollywood’ta 64. Kainat Güzeli olarak taç giydi. Geçtiğimiz on yıl boyunca resmi saç bakım sponsoru olan Farouk Systems, Kainat Güzeli’ne kazanan görünümünü vermek için oradaydı.

Yarışma gününden yaklaşık bir ay öncesinde, Farouk Systems Artistik Ekibi, 80 yarışmacının saç ve güzellik sağlığını ve bakımını sağlamak için oradaydı. Başta, Global Artistik Ekip Üyesi Tammy Mixon Kainat Güzeli ve Miss Amerika’dan sorumlu oldu. Ayrıca ekipten her genç yarışmacıyı koordine etti. Her yarışmacı için gerekli çoklu görünüm, çekimler, ön eleme, prova ve canlı elemenin her aşaması da dahil olmak üzere CHI ve Miss Universe Style Illuminate ürünleri ile oluşturuldu.

Farouk Systems’i, kurucu ve yönetim kurulu başkanı olarak Farouk Shami temsil etti. Final için nihai kararı vermeye dahil olan isimler: Emmit Smith , Nicey Nash , Perez Hilton ve Olivia Culpo’ydu.

Farouk Systems’in CEO’su Basim Shami ‘Dünya’nın dört bir yanından finalist olarak gelen genç kadınlara yardımcı olmak hedefimizdir. Biz onları hayallerine ulaşmaları ve fark yaratabilmeleri için teşvik ediyoruz. Kainat Güzeli seçilen Pia Alonzo Wurtzbach, birinci sınıf bir örnek ve güzel olduğu kadar profesyonelde.’ yorumunda bulundu.

Kazanan görünüm, Farouk Systems Master Level Artisti Lauren Young tarafından oluşturuldu. O ilhamını, Pia’nın taşıdığı elbiseden ve onun sahip olduğu mükemmel kemik yapısından aldı. Saç hazırlanırken CHI  kuru şampuan ve şaç kremi kullanıldı. CHI Magnified Volume Extra Firm Saç Spreyi ile saç kontrol altına alındı ve aynı zamanda kendine has bir volume verildi. Yaptığı at kuyruğundan aldığı bir saç parçası ile bandın etrafını sardı ve topuz haline getirdi. Ardından dolgunlaştırma işlemine geçti. Son olarak Miss Universe Style Illuminate’s Spotlight Shine Saç Spreyi kullanılarak saça parlaklık veren bir görünüm eklendi.

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975