Justin Pace/Papas & Pace Artistik Takımı’ndan ‘Stained Glass’ koleksiyonu

Kusurlu Mükemmellik

Kalın rafine edilmemiş kenarlar, sert renkler ve kusurlar ile, yakından vitray ham, hatalı ve kusurlu görünüyor. Ancak aydınlatılmış ve uzaktan bakıldığında, ilahi ve mükemmel görünen bir güzellik seviyesine sahiptir.

Aynı şekilde bu koleksiyon, rahatsız edici bir şekilde baştan çıkarıcı ve daha geleneksel güzelliklerin çekiciliği arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmayı da hedefliyor. Bunu yapmak için, Justin Pace yumuşak, şehvetli şekillerde çerçeveli güçlü odak renkleri kullanıyor. Vitrayda olduğu gibi, göz kamaştırıcı renkler ve dokular sertleşiyor, sert gözüküyor, ancak bir bütün olarak ele alındıklarında daha yumuşak bir dişil havası var.

Justin Pace/Papas & Pace Artistik Takımı'ndan 'Stained Glass' koleksiyonu Justin Pace/Papas & Pace Artistik Takımı'ndan 'Stained Glass' koleksiyonu Justin Pace/Papas & Pace Artistik Takımı'ndan 'Stained Glass' koleksiyonu Justin Pace/Papas & Pace Artistik Takımı'ndan 'Stained Glass' koleksiyonu Justin Pace/Papas & Pace Artistik Takımı'ndan 'Stained Glass' koleksiyonu Justin Pace/Papas & Pace Artistik Takımı'ndan 'Stained Glass' koleksiyonu Justin Pace/Papas & Pace Artistik Takımı'ndan 'Stained Glass' koleksiyonu Justin Pace/Papas & Pace Artistik Takımı'ndan 'Stained Glass' koleksiyonu

Saç: Justin Pace/Papas & Pace Artistic Team

Fotoğraf: John Rawson

Makyaj: Lang Nguyen

Styling: Jamie Russell

Önerilenler

Benzer İçerikler