fbpx

Jüri üyeleri ne diyor? Ali Gür

Kategori

Heyecan ve tutkunun dijital ortamda ateşlendiği HAIRiST Online Ayın Kuaförü Yarışması Ekim ayı jüri üyeleri değerlendirdikleri çalışmalar üzerine kuaförlere yol gösterecek yorumlarını yaptılar.

Ali Gür

Yarışmacılara ve salon sahiplerine kazanç sağlayacak Ayın Kuaförü Yarışması’nın düzenleniyor olması beni çok duygulandırdı. Çünkü ben de kendi salonlarımda çalışanlarımın motivasyonunu artırmak amacıyla Ayın Kuaförü’nü seçiyordum. Türk kuaförlerinin yönlendirilmeye ve motivasyona çok ihtiyacı var.

Kuaförün güzel bir saç taradığında takdir görmesi ve bunun ödüllendirilmesi kişinin özgüvenini artırıyor ve değer kazandırıyor. Müşterinin karşısında ne istediğini ifade edebilmesi, sanatını nasıl yaptığını göstermesi gerekiyor. Yarışma için hazırlanırken, kuaförlerin beyninde şimşekler çakacak. Yarışma deneyimi yaşayan bir kuaförün belirli bir seviyeye çıkabilme potansiyeli var. Bütün kuaför arkadaşlarımı yarışmalara katılmaları için teşfik ediyorum. Derece kazanmaktan öte nasıl bir vizyonla ne yaratacağını bilmek ve kendini geliştirmek önemlidir. Bunun için tüm arkadaşlarıma mutlaka HAIRiST Ayın Kuaförü Yarışması’na katılmalarını söylüyorum.

Katıldıkça kafalarında farklı pencereler açılacak. Kazananlar müşterilerine Ayın Kuaförü yarışmasında derece aldıklarını söyledikleri zaman prestijleri de artacak. Ben salonlarımda Ayın Kuaförü yarışmasını yaptığım zaman altın dağıtıyordum ve bunu Ali Gür dergisinde yayınlıyorduk. Bunu anımsadım. Bu yarışma ile çok güzel şeyler ortaya çıkacak. İlk adım atıldı. Bundan sonra geleceğe bakmak lazım.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz