Juanmy Medialdea ve 21. Yüzyılda Barok’un Yeniden Dirilişi

Resurgence of Baroque in the 21st century’ (21. Yüzyılda Barok’un Yeniden Dirilişi) koleksiyonu, güçlü saç stilleri isteyen ve aynı zamanda güç ve karakter ekleyen çağdaş bir kadın olan 21. yüzyılın kadınlarının taleplerini karşılamak için yaratıldı.

“Barok dönemin formlarını ve çizgilerini yeniden canlandırmak, modern zamanlara uyarlamak ve kadınların güçlenmesine katkıda bulunan saç stilleri oluşturmak istedik”. Bu, mevcut trendlerde yansıtılıyor – saç stillerini temiz çizgilerle ama karmaşıklığı ön planda tutarak, muhteşem görünümlerin üretildiği Kraliyet Evleri’nin modasını yeniden yakaladı. Darmadağınık saç, daha belirgin ve işlenmiş hatlara önem veren, özenle tasarlanmış özelliklere dönüştürülür. Gri ve minimalizm dönemi, altın ışıltısının tepedeki yerini alması ve kadınların güzelliğinin tüm ihtişamıyla kendini göstermesiyle altın çağına yol açıyor. Koleksiyonumuz için Barok heykeller ve kabartmalar bir araya geliyor – doğadan ilham alan ve eklektik bir sonuç üretmek için bir araya getirilen güzel ve karmaşık ayrıntılarla dolup taşan bir dizi görünüm. Organik dokuları Barok’un altınlarıyla birleştiren makyajla ve dikkatlice fotoğraf çekimi ile geliştirilen koleksiyon daha da etkileyici bir karakter kazanıyor.

Juanmy Medialdea ve 21. Yüzyılda Barok'un Yeniden Dirilişi Juanmy Medialdea ve 21. Yüzyılda Barok'un Yeniden Dirilişi Juanmy Medialdea ve 21. Yüzyılda Barok'un Yeniden Dirilişi

Saç: Juanmy Medialdea @ Juan Miguel Medialdea Peluqueros
Fotoğraf: Sonja Inselmann
Makyaj: Luisa Machen
Styling: Juanmy Medialdea
Modeller: Esmeralda, Sheila & Hawa
Ürünler: Schwarzkopf Professional