İyi bir konsültasyon

İyi bir konsültasyon

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför

İyi bir konsültasyon yapmanın püf noktaları:

  • Müşterinizi öncelikle iyi dinlemelisiniz. Kendi önerilerinizi ona sunmadan önce müşteriniz size bütün ihtiyaçlarını ve danışmak istedikleri konuları anlatacaktır.
  • Dikkatli bir dinlemenin ardından siz de rahatça tespitlerinizi kendi düşüncelerinizi toparlayabilirsiniz.
  • Müşteriniz hakkında fikirlerinizi ve düşüncelerinizi toparladıktan sonra onu etkileyecek güzel bir sunum ile müşterinin saçı hakkında yorumlarda bulunun.
  • Uzmanlığınızı belli olması ve müşterinizin sizin fikirlerinize güvenmesi için danıştığı konulara vereceğiniz cevapların donanımlı olması gerekmektedir. Böylece doğru adrese geldiği fikri kafasında oluşur.
  • Ortak kararlar almak ve saçın sağlığı ve güzelliği için bu kararları aldığınızı hissetmesi müşteri açısından yine önemli bir unsurdur.
  • Sonuca gidecek olan yolda adımları doğru çizin ve müşterinize alacağı servislerden sonra hissedeceği duygulardan bahsedin. Duygu ile saçlar arasında bir bağ vardır ve bu bağı kurduğunuz zaman müşterileriniz kuaförden mutlu ayrılır.

Birkaç adım ile beraber müşterinizin dilinden konuşarak onu yönlendirirseniz, daha sadık ve mutlu müşteriler elde etmiş olursunuz.

 hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975