fbpx

İnternette bulunabilirliğinizi artırın

Kategori

Potansiyel müşteri yakalamak için internette salonunuzun bulunabilir olması önem taşıyor.

Dijital dünyanın hayatımızın içine girmesi ile birlikte müşteriler artık gidecekleri salonu internetten araştırıyorlar. Peki arama motorlarına salonunuzun adını yazdığınız zaman ne çıkıyor. Salonunuzun tanıtımını yapmak için yeterli bütçeniz yoksa ücretsiz olarak hairist.com.tr’nin kuaför bul bölümüne form doldurarak üye olabilirsiniz.

Hangi markalar ile çalıştığınızı, çalışma saatlerinizi, salonunuzda verdiğiniz hizmetleri, salonunuzun diğer salonlardan ayrıştıran özelliklerini, koltuk adetinizi, aldığınız eğitimleri, sertifikaları, ödüllerinizi yazarak müşterilere salonunuz hakkında bilgi verebilirsiniz.

Salon fotoğraflarınızı ekleyerek müşterilerinize nasıl bir atmosferde servis vereceğinizi gösterebilirsiniz.

Instagram ve Facebook kullanıcı adınızı yazarak salonda nasıl çalışmalar yaptığınızı müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Web adresiniz varsa salon bul bölümümüze ekleyebilirsiniz.

Haftanın Salonu

hairist.com.tr olarak her hafta Estetica Dergisi abonesi olan salonlardan seçtiğimiz bir salonu haftanın salonu olarak belirliyoruz.

Müşteriler randevu almak için sizin belirtmiş olduğunuz telefon numarasını arayabiliyorlar. Böylece yeni müşteri kazanma şansı elde edebiliyorsunuz.

Siz de kuaför bul bölümümüze salonunuzu eklemek için hairistcomtr’ye üye olabilirsiniz.

Üye olmak için: https://hairist.com.tr/profile/register/

Salon eklemek için: https://hairist.com.tr/salon-ekle/

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz