fbpx

Intercoiffure Avusturya 2022 Önerileri

Zamansız Tutku… Timesless Passion: Glow. Intercoiffure Avusturya, 2022 önerilerinde duyguların güçlü ifadesine vurgu yaparak güçlü ve yoğun renklendirmeyi bir stil ifadesi olarak sunuyor.

“Zamansız Tutku. Glow” adını taşıyan koleksiyondaki saç modelleri, büyük bir ustalık istiyor. Her saç kesiminde ayrı ayrı kuaförlerin imzası hissediliyor. Saç modelleri, yeni renklendirme ve tonlama teknikleriyle elde edilen ışıltılı etki ve parlak tonlarla daha da güçlü bir görünüme kavuşuyor. Koleksiyonu oluşturan saç stillerinde yoğun bukleler, hafif dalgalar ve pürüzsüz saçların yanı sıra son moda ıslak görünüm öne çıkıyor.

Ultra güçlü ışıltı için oksidatif ve yarı kalıcı boya teknolojisinin bir kombinasyonunu oluşturan İkili Renklendirme tekniği sayesinde güçlü yansımalarla kendini gösteren yoğun bakır tonu.

İçbükey bir bobdan oluşan saç kesimi, saçın arkasında derecelendirilirken tepede nazik adımlarla kesiliyor. Bu şekilde saç kesimi farklı şekillendirme seçenekleri sunuyor.

En hafif ve doğal aydınlatma tekniği ile uygulanan sarı balyaj, parlaklık bakımı ile daha da ışıltılı bir görünüm kazanıyor.  

İşte 2022 önerileri:

Intercoiffure Avustralya
Prodüksiyon: Andreas Innfeld, Intercoiffure Avustralya Başkanı
Saç: Intercoiffure Avusturya Sanat Takımı: Intercoiffure Avusturya Kreatif Direktörü Hannes Steinmetz (Steinmetz-Bundy Privatsalon), Selma Begovic (Intercoiffure Unistyle), Bernhard Neumayr (Haardesign Neumayr Intercoiffure),
Fotoğraf: Inge Prader
Makyaj: Veronika Janezic, Steinmetz-Bundy Privatsalon
Stil: Marcus Elias & Johanna Bouvier
Moda: Schella Kann / Christina Seewald / Issey Miyake / Sula / Wendy & Jim / Marccain / La Perla / Akne
Ürünler: Goldwell / Oribe
Modeller: Lisa-Lena Tritscher, Ninon Hauswirth, Eno Peci
Şekillendirme Aletleri: ghd/ varis

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz