İlk defa boyatanlara özel!

İlk defa boyatanlara özel

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, salon, koleksiyon

İlk defa saçlarını boyatmaya karar veren kadınlara kuaförlerin farklı bir şekilde yaklaşımda bulunması ve onların güvenlerini kazanmaları gerekir.

Saçlarını ilk defa boyatmak isteyen kadınlara vereceğiniz en iyi tavsiye çok radikal bir değişime gitmelerini engellemektir. Yıllarca siyah saçlara sahip olmuş bir kadın size gelip pembe ya da sarı bir saç istediğinde bu işlemi gerçekleştirmek kadın açısından travma olabilir. Saçını ilk kez boyatmak isteyen kadın muhtemelen genç ve tecrübesiz bir kadındır. Sonuçta siz bir uzman olarak onun isteklerini yönlendirebilmelisiniz. Doğru bir yönlendirme müşterinin sadakatini ve bağlılığını kazandırır. Bu tarz durumlarda adım adım istediği renge bir süreç eşliğinde geçmesini teklif edin. Bir anda sarı olmak yerine uçtan başlayan gölgeler ve aralara renklendirmeler şeklinde birkaç adımda sonuca ulaşmasını sağlayın. Sürece beraber karar verin ve ne kadar zaman sonunda istediği rengi elde edebileceğini ve saç sağlığını nasıl koruyabileceğini anlatın. Saçlarını boyattıktan sonra evde uygulaması gereken bakım ürünlerini ona mutlaka anlatın ve evde buna özel vakit ayırması gerektiğinin altını çizin. Böylelikle sorunsuz bir şekilde müşteriniz ile beraber onun yeni tarzını kazanmasına yardımcı olacaksınız.

Müşterinizin saçlarına değer verdiğinizi hissetmesi ve size güvenmesi özellikle ilk defa değişim yaşamak isteyen kadınlar için oldukça önemlidir. Özenle atacağınız birkaç adım ile salonunuza bu tarz müşterileri kazandırmış olacaksınız.

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975