fbpx

İlham Veren Kuaför Salonu: PopHair

Eğer kuaför salonunuzun efendisi olarak algılanmak istiyorsanız, kendinizi ustaca sahneye koymalısınız.

Özenle tasarlanmış bir kuaför salonu, kuaförün hizmet vaadini görünür kılan evrelerin önemli bir parçasıdır. Müşteri, kuaförlük hizmetinin kalitesini ve çekiciliğini iç tasarım, mobilya, aydınlatma ve tasarımdan almaktadır.

POPHAIR-Friseursalon in Leipzig-Südvorstadt

Salon Pophair Kuaför, Almanya’nın üç büyük şehrinden biri olan Leipzig’in güney banliyösünde eski bir binada yer alıyor. Daha önce karanlık bir İtalyan restoranının bulunduğu alandan, etkileyici bir iç tasarıma sahip modern bir refah ortam yaratıldı. Salon, 160 metre karelik geniş odalara ve 5 metre  yüksekliğe sahip.

Salonun iç dizaynını yapan OLYMP’in görevi tonozlar, büyük sütunlar, büyük duvar resimleri, avizeler, bar ve zemin gibi temel bileşenlerin bakımını ve entegrasyonunu içeriyordu. Büyük bar demonte edildi ve şimdi resepsiyon, kahve ve şampuan barı olarak salonun çeşitli alanlarında atmosfer yaratıyor. Bir kapı ürün rafına dönüştürüldü. Modern görünüm, cam elemanları olan bir kuaför alanı ve paslanmaz çelik salıncak kollu sandalyeler tarafından destekleniyor. Kesme alanında asılı ışık modülleri, sütunlar üzerinde dolaylı aydınlatma ve avizenin yıkama alanına entegrasyonu ile profesyonel aydınlatma tasarımı işlevsel ve mekansal etkiyi vurguluyor. Ünlü Grundmann kafesinin hemen yakınında Leipzig Pophair Kuaför salonunun müşterilerini eşsiz bir ortam bekliyor.

POPHAIR-Friseursalon in Leipzig-Südvorstadt

BAĞLILIK YARATAN ORTAM VE İŞLEVSELLİK

OLYMP tarafından müşteri ile birlikte geliştirilen oda konsepti, hedeflenen mobilya seçimi ve özel aydınlatma tasarımı; işlevsellik ve iş süreçlerini odaların özel mimarisiyle mükemmel bir şekilde birleştiren eşsiz bir salon ortamı yaratıyor. Bu son teknoloji ürünü ve yenilikçi salon, tonoz ve sağlam sütunlarıyla etkileyici klasik oda yapısına mükemmel bir uyum sağlıyor. Olağandışı iç tasarım kalıcı bir izlenim bırakıyor. Tipik eski bina cazibesine sahip ışık dolu ve ferah odalar: çalışanların ve müşterilerin eşit derecede rahat hissettikleri bir yer.

POPHAIR-Friseursalon in Leipzig-Südvorstadt
POPHAIR-Friseursalon in Leipzig-Südvorstadt

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz