İkona övgü

0

Sabırsızlıkla beklenen TONI&GUY anma töreni 3500 heyecanlı ve coşkulu konuğu Londra’daki ExCel Arena’da ağırladı.

İkona övgü

Bir yıl önce aramızdan ayrılan TONI&GUY’ın kurucusu ve CEO’su Toni Mascolo için anma töreni düzenlendi. Toni’nin eşi Pauline, kızı Sacha Mascolo-Tarbuck ve oğulları Christian ve Pierre, Toni’nin arkadaşlarından, meslektaşlarından ve aile bireylerinden gelen mesajları içeren bir video gösterimi yaptılar ve Toni’ye şükranlarını sundular. Paylaşılan anılar ve yapılan yorumlar onun herkes tarafından ne kadar çok sevildiğini ve saygı gördüğünü gösterdi.

Toni’nin anmasından sonra Yılın Salonu, Yılın Saç Tasarımcısı, Yılın Dünya Çapında Perakende Salonu, Yılın Distribütörü bireysel başarı ödülleri verildi. Özel ödül kategorisindeki “Yaşam Boyu Başarı” ödülü TONI&GUY serüveninin başından beri içinde yer alan Jackie Lark’ın oldu.

Kapanışta “We Are Family ” defilesindeki koleksiyonları taşıyan 50 model sahneye çıkarak gerçek bir aile markasının değerlerini gözler önüne serdiler. Her şeyden öte, bu yılki Main Stage’e damga vuran tek bir kişi vardı. Verdiği üstün hizmetlerden dolayı Kraliçe tarafından Member of the Order of the British Empire (MBE) ödülüne layık görülen Toni Mascolo.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.