fbpx

İhtişamlı Buluşma

Kategori

Alkışladık! 

Ahenk ile HAIRiST 2015 

Kaliteyi, profesyonelliği, sanatı ve kuaförlüğe duyulan aşkı 5 yıldır Türk Kuaförlüğüyle buluşturan sektörün en prestijli ve en özel saç tasarım etkinliği HAIRiST’in beşinci buluşması, 6 Nisan 2015 tarihinde Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde yurtiçinden ve yurtdışından gelen 1200’ü aşkın izleyicinin katılımı ile gerçekleşti.

Her yıl olduğu gibi bu yılda, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatan ve ilham veren etkinlik bünyesindeki yarışmada seçkin jüri üyeleri, Renk-Kesim ve Şekillendirme-Topuz kategorilerinde yarışan saçları değerlendirerek Yılın Kuaförünü açıkladılar.

Bu yıl ilk defa internet üzerinden ve ücretsiz olarak gerçekleşen yarışmanın Şekillendirme-Topuz kategorisinde birinci: GÜLSEDA KENAR ikinci: MERVE ÇAKIR üçüncü: ALİ OSMAN MENTEŞOĞLU, Renk-Kesim kategorisinde ise birinci: SERAP AYKUT ikinci: GÜRKAN DUMAN üçüncü: SERAP AYKUT seçildi.

Sektörün birbirinden seçkin markaları; Aveda, Davines, Eczacıbaşı Schwarzkopf, Farouk Systems, Goldwell, Hairton, Kyana Professional Hair Product, L’Oréal Professionnel, Matrix, Sebastian Professional, Wella Professional, Altıpatlar Mimarlık, Bodyography Professional Cosmetics, , Demir Kurumsal, Filiz Çelik, Kariyer Eğitim Kurumları, Matteck Matsuzaki, NMP, Pivot Point, Sanpak Kurumsal Destek ve Ventoso Profesyonel Fön Makineleri katılımcılarla bir araya geldi.

Yılın Kuaförü Yarışması finalistleri ödüllerini Ali Kırıktarak, Nurten Altın, Frini Latou, Yıldırım Özdemir, Hakan Köse ve Mahmut Ebil'den şovlar başlamadan önce, alkışlar eşliğinde, gurur ve mutlulukla aldılar.

Açılış şovunu saç tasarımlarıyla herkesi büyüleyen Ankara Red&White’dan Mehmet Başata ve Murat Ayber; bölüm finalini, Teo Hairdesign ekibi gerçekleştirdi.

Etkinliğin ikinci bölümü, HAIRiST'te bu yıl ilk kez yer alan Moda&Trend/NEXT LOOK sunumları ile başladı. İlk olarak Moda Editörü Mert Yemenicioğlu modada önümüzdeki sezonların trendlerini izleyicilerle paylaştı.  NEXT LOOK başlığı altında Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın’ın “Giyilebilir Teknoloji” sunumu, izleyicilerin teknolojiye bakışını değiştirdi.

İkinci bölümün şovunu “Makasın Dahi İsmi” Bertram K. gerçekleştirdi. Bertram K. için saçlar bir resim tuvali, makas ise onun özel fırçası gibiydi. Ortaya çıkan saç modelleri herkesi büyüledi.

Estetica Dergisi Yılın Onur Ödülü, 62 yıldır mesleğine duyduğu aşkı hiç kaybetmeyen ve kuaförlük mesleğinin gelişmesi için hala çalışan Kuaför-Yazar Ahmet Erkan’a verildi.

Final şovunda sahne, sektörün usta isimlerinden Kemal Baykar ile görsel bir şölene dönüştü.

Altıncı buluşmanın tarihi 11.04.2016 ve teması “YILDIZLAR”….

Etkinliğin videosu için tıklayın…

hairist, hairist 2015, kuaförlük, kuaförler, şov, kuaför şov, saç defilesi

 

 

Önerilenler

Önceki İçerikTutku, teknik ve cesaret
Sonraki İçerikİşte Kazananlar

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz