fbpx

Hush The Passion…

Kategori

Kısa bir süre önce Türk kuaförleriyle buluşan ve şimdilerde yok satan Hush The Passion için uzman kuaförler ne söyledi?

Hush The Passion, 83 farklı göz alıcı rengi ve 4 tona kadar açma gücüyle kuaför salonlarında çoktan yerini aldı.

Gücünü SmartArt Teknolojisi’nden alan yeni nesil saç boyası The Passion’ın içeriğindeki doğal özler ve amonyaksız yapı; saç derisini yakmıyor, tahriş ve alerjik reaksiyonlara sebep olmuyor.

Üç adımlı SmartArt Teknolojisi saçları daha parlak, boya ömrünü daha uzun ve daha sağlıklı kılıyor.
İşte Türkiye’nin farklı illerindeki profesyonellerin Hush The Passion hakkındaki görüşleri:
Ahmet Sinan Bircan

Ahmet Sinan Bircan, İgora Kuaför, Konya

İlk olarak, Hush markasının bakım ürünleri ve açıcı grubuyla tanıştık ve gerçekten beklentilerimizin üzerinde bir performansla karşılaştık. Tangle Free tam bir mucize diyebilirim. Anında etki ediyor ve müşterimiz “ Evet, ben bakım yaptırdım ve bunu hissedebiliyorum.” diyor.
10 gün sonra arayıp, bakımın etkisi hakkında geri bildirim yapar mısınız?’’ diye sorduğumuzda sonuç; mutlu bir müşteri. Açıcıya gelince; Tru Blonde, bu kadar geniş ve çok seçenekli bir pazarda kendi yerini belirleyecek kadar kaliteli ve üst düzey bir açıcı. Boya grubunu heyecanla bekledik ve sayenizde onunla da tanıştık. Samimi olmak gerekirse yine çok geniş, seçeneği bol bir pazarda, her renginden mükemmel performans alabileceğimiz boyalar hemen hemen yok gibi. Hush burada da imdadımıza yetişti. Laboratuvarımızda güvenle saklayabileceğimiz, bana göre üst segment bir boya. Özellikle, küllülerde ve sıcak kahvelerde sürüp, kontrol etmeden yıkayabileceğimiz, güven veren ve sanatkarın elini rahatlatan, tartışmasız son zamanlara damgasını vuracak bir boya. Emeği geçen herkese meslektaşlarım adına teşekkür ediyorum.

celal eskici

Celal Eskici, Celal Eskici Kuaför, Eskişehir

Boya ile 1 ay önce tanıştık. Kıvamlı, sürümü güzel ve uzun yıllardır kullandığımız boyaları bize unutturdu. Müşterilerimiz de çok memnunlar. Boya işlemi sonrasında bizi arayıp teşekkür eden misafirlerimiz var. Saçı son derece iyi parlatıyor ve yumuşak bir doku kazandırıyor. Biz genelde Ombre Sombre ağırlıklı çalışıyoruz ve sonuçlar şaşırtıcı derecede iyi. Teşekkürler Hush.

cem ardıç

Cem Ardıç, Cem Ardıç Saç Atölyesi, Tekirdağ

Ürün salonumuza girdiğinden bu yana amonyaklı işlem gerektiren müşterilerimize bile amonyaksız olduğu halde Hush The Passion uygulamaya başladık. Bazı müşterilerimizin baş arkasına; daha önce kullandığımız boya ile Hush’ı aynı anda sürüp, kıyas yaptık ve performansı bizi çok şaşırttı. Sanki, amonyaklı boya kullanmışçasına rahat şekilde sonuç aldık. Ürünün yüksek performansından, saçtaki parlak duruşundan çok memnunuz. An itibariyle çıkan sonuçlar çok güzel. Boyanın kıvamı, tastaki duruşu çok hoş, sürümü çok rahat.

Cem Güneş, Cem Güneş Hair Designer, Adana

Çok kaliteli ve parlak. Özellikle, soğuk renklerini kullandım ve inanılmaz güzel. En güzeli de amonyaksız oluşu. Özellikle sarı saç yapanlar için bu çok önemli. Herkese tavsiye ediyorum.

Doğan İnesi

Doğan İnesi, Doğan Kuaför, Denizli

Boyanın sürümü çok kolay, kokusuz ve rahatsız etmiyor. Bütün renkleri, tonları, birbirinden güzel küllüleri, yoğun küllü, kahveleri, yoğun kahve kızılları ve bakırları fevkalade. Bizim için harika bir yenilik oldu. Çok memnunuz. Şu an Hush’tan başka bir ürün kullanmıyorum.

Edip Kocamahhül

Edip Kocamahhül, Edip Pasha Kuaför, Antakya

Daha önce birçok marka kullandım ama Hush boyanın amonyaksız olması, yumuşaklığı ve parlaklığı harika. Amonyaksız boyalar arasında böyle bir beyaz kapatma özelliği olan tek boya. Bizleri böyle güzel ve nadir bir ürünle tanıştıran Sistem Kozmetik ailesine teşekkürlerimi sunarım.

Emin Kadıoğlu

Emin Kadıoğlu, Emin Kadıoğlu Hair Point, Bursa

Hush boya hayatımızı değiştirdi, renk skalamız bile değişti. Sürüş konforu ve müşterilerin memnuniyeti açısından on numara bir boya. Özellikle parlaklığı, beyaz kapaması çok güzel ve çok memnum kaldım. Hem içerik olarak hem de marka olarak insanlara güven veren bir boya. İçeriğinde doğal özler bulunması müşterilerimizin oldukça hoşuna gidiyor. İyi ki çıkmış dediğimiz bir boya. Kullanmaya devam edeceğim. Herkese tavsiye ederim. Gözü kapalı kullanabilirler.

Erdal Durusu

Erdal Durusu, Ess Kuaför, Malatya

Bir boyadan ne beklerseniz; amonyak yok, koku yok, etkili beyaz kapatma, eşsiz parlaklık ve yumuşaklık beklentilerimizin hepsi Hush boyada mevcut, iyi ki aramızdasın.

Fatih Dengim

Fatih Dengim, Naturel Kuaför, Kastamonu

Hush, bakım ürünleriyle büyük bir çıkış yaptı ve bunu boyasıyla sürdürüyor. Boyanın kokusu yok, karışımı amonyaksız ve kıvamı çok güzel. Ciltte hiç alerjik reaksiyon göstermedi. Boyanın renkleri ve tonları da çok iyi. Bakımı gibi boyaları da etkili, saçın parlaklığını %100 arttırıyor diyebiliriz. Tonerleri gayet başarılı, çok geniş renkler elde edebiliyoruz. Bütün profesyonel arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Fatih Kapramcı

Ferhat Kapramcı, Fringe The Hair Designer, İstanbul

Hush The Passion boyasının yumuşak sonuçlar çıkarması, kokusuz içeriğiyle tüketicinin yanma ve kaşınma sorunlarına çözüm olması, kalıcı performansının geri bildirimlerde olumlu olması ve ekstra parlak olması bizi en mutlu eden özellikleri oldu. Hush The Passion boya, sektördeki A Plus kalite yerli boya açığını kapatıyor. Sürecin en başından beri test aşamalarına katkıda bulunan bir salon olarak, Hush’ın bizdeki manevi değerinin yüksek olduğunu belirtmek isteriz. Sistem Kozmetik ailesine teşekkürlerimizi sunarız.

Hakan Bektaş

Hakan Bektaş, Millennium Kuaför, Samsun

Hush, katalog rengini birebir veren, kokusu ve kıvamı gayet yerinde, renkleri muhteşem olan, uzun süredir beklediğimiz bir boya. Sistem kozmetik ailesine teşekkür ederiz.

Ben, Hush’ın ilk başladığı noktadan itibaren işin içindeydim. Boyanın ilk hazırlanacağı andan itibaren, test ve deney yaptığımız kısımlarda verdiğimiz puanla; 10 üzerinden 11 diyebileceğimiz bir boya olduğunu tescilledik. Çünkü; çok kaliteli, sürümü kolay ve kokusu çok güzel. Ayrıca bire bir buçuk oluşu ve saça yansıttığı renkle, ışığın bize yansımasının tam rengini tamamen veriyor. Kül tonlarını, Toner ve mix tonlarını beğeniyoruz.

%100 beyaz kapatması ve içeriğinin teknolojisi süper. Müşterilerimiz ürünün güzel kokusundan çok memnun. Bizim için de sürüş kolaylığı sağladığını söyleyebilirim. Renklerdeki canlılığın ve yansımaların kuvvetli olması çok güzel. Çıkan sonuçlardan hem müşterilerimiz hem de biz çok memnunuz. Boyanın sadece dip boyalarda değil, sarı renklerdeki pigmentasyon ve yansımalarının da başarılı olmasını çok sevdim. Ekip olarak Hush boyalarına bayıldık.

İsmail Özkan

İsmail Özkan, Salon İsmail, Samsun

Şu ana kadar yaklaşık 500 tüp kullandık. Son derece başarılı ve güzel ambalajlanmış. Görseli güzel, sonuçları güzel, sorun yaşamadığımız ve yeni olmasına rağmen zorluk çekmeden iyi sonuçlar aldığımız bir marka. Hush markasının başarılı olmasını diliyorum, umarım sektör için de hayırlı olur.

Mustafa Batur

Mustafa Batur, San Coiffure Nişantaşı, İstanbul

Hush The Passion ile yaklaşık iki ay önce tanıştım. Normalde boyalara çok önem veririm ve beğendiğim veya memnun kaldığım boyadan asla vazgeçmem. Daha iyisi olduğunu bile bile kendi kullandığım boyadan asla vazgeçmem. Çünkü herhangi bir risk almak istemem. İstediğim sonucu zaten alabiliyorsam, başka bir şeye de ihtiyacım yok. Ama Hush The Passion ile tanıştığım zaman gerçekten bana diğer boyaları unutturdu. O kadar memnun kaldım ki; bunu bu şekilde tarif edemiyorum ama boyayı kullandığım zaman yüzümdeki tebessümden anlayabilirsiniz. Bizi inanılmaz derecede rahatlattı. Boyanın sürülüşü, rahatlığı, sonrasındaki renk parlaklığı, kokusuz olması, amonyaksız oluşu o kadar etkiledi ki bizi; gerçekten çok memnun kaldık. Bir de önceki kullandığım boyalarda, buraya gelen misafirlerimizin saçları bir ay içinde akmış ve kızıllaşmış oluyordu. Hush The Passion ile böyle bir olayla karşılaşılmadı. Boyayı sürdükten bir ay, iki ay sonra bile yine aynı etkiyi görebiliyordum. Özellikle, Ombre sonrası Hush The Passion boyalarıyla yaptığım cilalarda inanılmaz bir değişim fark ettim. Misafirlerimizi bir sonraki ay tekrar cila için çağırdığım da; hiçbir şekilde bir akma solma göremedim. En büyük özelliklerden biri de kalıcı olması sanırım. Bu beni çok memnun etti. İyi ki tanımışım, böyle bir boya iyi ki var. İnanılmaz mutluyum. Teşekkürler.

Mustafa Bayrak

Mustafa Bayrak, Fırcha Kuaför, İstanbul

İşimizi ilerletmek ve geliştirmek için yenilikleri takip ediyoruz ve salonumuzda hayata geçiriyoruz. Şimdi de HUSH The Passion amonyaksız boya ile tanıştık. İki türlü değerlendirmem gerekiyor; birincisi, müşterilerimiz markanın diğer bir ürünü olan Hush sakinleştirici bakım sayesinde markaya karşı bir güven duyuyor. Müşterilerimiz için saçlarına uygulanan ürünlerin güvenilirliği en öncelikli kısım. Markaya bu şeffaflığı sağladıkları için teşekkür ederim. İkincisi, Hush The Passion saç boyası amonyaksız olmasına rağmen “Smart-Art Teknolojisi” sayesinde bize diğer boyalardan daha yoğun bir sonuç sunuyor. İstenilen renk neyse, onunla karşılaşıyorsunuz. Sürpriz yok diyebilirim. Bu konuda daha en başta müşterimizle konsültasyon yaparken, boyaya ve dolayısıyla kendime olan güvenle; müşterimi kolayca ikna edebiliyorum. Sonuç olarak, Hush ile çalışmak çok keyifli ve bu deneyimi herkes hak ediyor. Sistem Kozmetik ailesine böyle kaliteli bir marka oluşturdukları için sonsuz teşekkürler.

Soner Saraç

Soner Saraç, Estetica Kuaför-Bandırma

Hush The Passion boyasıyla tanışmış olmaktan çok memnunum. Salonumuzda kullanmış olduğumuz en kaliteli, sürümü kolay, konforlu boya. Bunun için Hush ailesine çok teşekkür ediyorum.

SUAT BİRER

Suat Birer, Suat Birer Hairdressing, İzmit

Hush boyanın yumuşaklığı ve parlaklığı harika. %100 beyaz kapama özelliği çok etkili. Özellikle amonyaksız ve doğal içerikli olmasından çok memnunum. Müşterilerimiz de boyaların doğal içerikli, amonyaksız ve güzel kokusu olmasından çok memnunlar. Saçlarda çıkan sonuçlar ve renkler gerçekten çok iyi. Hush’a teşekkürler.

Konu renklendirme olunca ne kadar seçici olduğumu beni tanıyanlar bilir. Burada pek çok faktör devreye giriyor. Bu anlamda, Hush The Passion beklentileri karşılamanın dışında bir ürün olarak karşımıza çıktı. Kokusu, akıcılığı, parlaklığı ve kolay sürüşüyle beklentilerimizin üstünde bir ürün. Amonyaksız boya kategorisinde özel bir ürün olarak adlandırabilirim. Boyanın kalıcılık etkisi de ürünü öne çıkarak özelliklerinden.

Hush The Passion
Hush The Passion

Önerilenler

Önceki İçerikUzun Bob Kesim Tekniği
Sonraki İçerikTrend: İki tonlu saçlar

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz