Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2018 Kasım 2017 Finalistleri

Kategori

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması’nda kesim renklendirme kategorisinde 333, şekillendirme topuz kategorisinde 258 başvuru arasından kasım ayı için finalistler seçildi.

Eylül 2017’nin finalistlerini seçmek üzere Estetica Dergisi Yayın Kurulu bir araya geldi. Jüri tarafından gerçekleştirilen elemeler sonucunda Renk-Kesim ve Şekillendirme-Topuz kategorilerinden 6 finalist belirlendi.

Renk-Kesim Kategorisi’nde, Bodrum Şevket Kizir Difference’dan Şevket Kizir, Muğla Kuaför Kübra’dan Kübra Kurt, Erdem Kıramer İstiyepark’dan Alper Yetişir, Şekillendirme-Topuz Kategorisi’nde ise Aydın Yavuz Kuaför’den Murat Kaya, ve Gaziantep Kuaför Pınar ve Güzellik Salonu’ndan Pınar Yıldırım, Kuaför Engin Uysal’dan Gökhan Uludağ finalist seçilerek 2018 Yılın Kuaförü Yarışması’nda tasarımlarıyla birincilik için yarışmaya hak kazandılar!

Birbirinden güzel saç tasarımları 2018’de Yılın Kuaförü olmak isteyen yarışmacılar Instagram hesaplarında #aralık2017kr ve #aralık2017st etiketiyle tasarımlarını paylaşmaya başladı.

İşte kasım ayı için her iki kategoriden de finalist olarak belirlenen tasarımlar:

Renk ve Kesim Kategorisi Kasım 2017  Finalistleri

Şekillendirme ve topuz Kategorisi Kasım 2017  Finalistleri

Önerilenler

Benzer İçerikler