Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2018 Haziran 2017 Finalistleri

Kategori

Yılın Kuaförü Yarışması 2018 Haziran 2017 Finalistleri

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması Instagram üzerinden son hızla devam ediyor. Kesim renklendirme kategorisinde 617, şekillendirme topuz kategorisinde 350 başvuru arasından haziran ayı için finalistler seçildi.

Haziran 2017’nin finalistlerini seçmek üzere Estetica Dergisi Yayın Kurulu bir araya geldi. Jüri tarafından gerçekleştirilen elemeler sonucunda Renk-Kesim ve Şekillendirme-Topuz kategorilerinden 6 finalist belirlendi.

Renk-Kesim Kategorisi’nde İstanbul-Ekrem İşker Hair Make Up’dan Ekrem İşker, Mersin Mali Kuaför’den Mali Erdoğan, Marmaris-İlker Kuaför Merkez Salon’dan Volkan Yaşar finalist olurken;

Şekillendirme-Topuz Kategorisi’nde ise Samsun Redline Kuaför’den iki tasarımı ile Akif Kürekçi, Gaziantep Kuaför Pınar ve Güzellik Salonu’ndan Pınar Yıldırım finalist seçilerek 2018 Yılın Kuaförü Yarışması’nda tasarımlarıyla birincilik için yarışmaya hak kazandılar!

Birbirinden güzel saç tasarımları 2018’de Yılın Kuaförü olmak isteyen yarışmacılar instagram hesaplarında #temmuz2017kr ve #temmuz2017st etiketiyle tasarımlarını paylaşmaya başladı.

İşte haziran ayı için her iki kategoriden de finalist olarak belirlenen tasarımlar:

Renk ve Kesim Kategorisi Haziran 2017  Finalistleri

 

Şekillendirme Topuz Kategorisi Haziran 2017  Finalistleri

Önerilenler

Benzer İçerikler