HAIRİST YILIN KUAFÖRÜ YARIŞMASI 2017 ŞUBAT AYI FİNALİSTLERİ BELİRLENDİ

HAIRiST Yılın Kuaförü Yarışması 2016

Şubat Ayı Finalistleri

Şubat ayı finalistlerini seçmek için Aveda Türkiye Eğitim Ekibi’nden; Türkiye Eğitim Sorumlusu Murat Noyan, Eğitmen Emine Durmaz, Salon Gelişim Uzmanı-Eğitmen Nazife Yenen bir araya geldi.

Jüri üyeleri ‘‘Şekillendirme ve Topuz’’ kategorisinden toplam 217 saç tasarımını, ‘‘Renk ve Kesim’’ kategorisinden ise toplam 250 saç tasarımını değerlendirdi.

‘‘Sizden Gelenler’’ bölümümüze eklenen fotoğraflar için yapılan değerlendirmeler sonucunda Renk ve Kesim Kategorisi Şubat Ayı Finalistleri; Engin Uysal, Gürkan Duman ve Orhan Çinüçen oldu. Şekillendirme ve Topuz Kategorisi Şubat Ayı Finalistleri ise Ülkü Usta, Ayhan Önlüel ve Renk ve Kesim kategorisinde de finalist seçilen Engin Uysal oldu.

HAIRiST Yılın Kuaförü Yarışması 2016 için heyecan devam ediyor. Ayın finalistleri belli oldu. Mart ayı yarışması için ise katılımlar hızla devam ediyor. HAIRiST Yılın Kuaförü 2016 Yarışması’nın ayrıcalıklarını kazanmak için sizlerde bizimle bu heyecana ortak olun. Tasarımlarınızı ‘‘Sizden Gelenler’’ bölümüne yükleyin. 

Unutmayın 2016 Yılın Kuaförü olmak için son yarışma Mart Ayı Ayın Finalisti seçmeleri!!

İşte kazananlar:

Şekillendirme ve Topuz Kategorisi:

Renk ve Kesim Kategorisi:

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975