Hairist 2020 için geri sayım başladı!

0

Hairist, 10.yıl heyecanını Swiss Hotel Boshporus’ta yaşayacağız!

”Bir avuçtuk… Kocaman olduk… Türkiye’nin her yerinden aynı hikayenin parçası olmak isteyen, inançlı, tutkulu kahramanlarla kocaman  olduk… Onlar da bu hikayenin bir parçası oldu. Bazıları hikaye deyip geçti… Bazıları inandı ve parçası oldu ve olmaya devam ediyor.

2012 yılında başladığımız ve 20 Nisan 2020’de 9.su gerçekleşecek olan Yılın Kuaförü Yarışması ile benzersiz hikayeler yazdık… Yepyeni kahramanları alkışladık. Sinan’ı, Hüseyin’i, Pınar’ı, İlknur’u, 2019’da da Burak’ı ve Nilgün’ü tanıdık, kaynaştık…

Bu hikayenin parçası olan her bir kahramanla deneyimlerimizi paylaştık, hayallerimizi gerçekleştik. Ayağa kalktık, haykırdık… Omuz omuza dayandık, kolkola girdik, bir olduk birlik olduk. Neyi haykırdık?

Tekrarlamaya hazır mısınız? Kuaförlük Dünyanın En Güzel Mesleği…

Ünlü medya sanatçısı, yönetmen ve tasarımcı Refik Anadol’un söylediği gibi ‘Bizleri ayrıştıran farklılıklar değil; bizleri birleştiren benzerliklerin ne olduğu önemli aslında…’ Bizleri burada birleştiren benzerlik işte bu cümlenin içinde gizli: Kuaförlük Dünyanın En Güzel Mesleği… Buna özde inanan siz değerli konuklar ve bu etkinliği destekleyen, desteklemeye devam eden, kuaförlük sektörünün ışıltılı markalarıyla birlikte 10. buluşmaya bu sefer daha özel bir yerde; Swiss Hotel Boshprous’ta öğrencilerle, mesleğine tutkulu kuaför dostlarımızla yine birlikte imza atacağız…”

Nasıl katılacaksınız?

Etkinliği destekleyen markaların satış danışmaları ile görüşebilir, 02122720270 ve 0541 289 8890 numaralı Estetica Dergisi telefonlarından bilgi alabilirsiniz.

Tarih: 20 Nisan 2020, İstanbul Swiss Hotel Bosphorus

Erkan Güzel
Erkan Güzel Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni

_________________________

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz