fbpx

HAIRiST 2014 Yılın Kuaförleri burada!

Kategori

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve ülkemizin süreklilik arz eden bağımsız ve en geniş katılımlı tek kuaförlük yarışması olan HAIRiST Yılın Kuaförü Yarışması 6 Nisan 2014 tarihinde Beşiktaş MKM Gösteri Merkezi'nde özel seçilmiş jüri üyelerinin ve Beşiktaş 37.noterliğinin gözetiminde gerçekleşti.

Topuz Kategorisi 1.si: Erdal KöseRenk-Kesim Kategorisi 1.si: Taner Yıldız

Salon Nurettin Esengül'den Erdal Köse Topuz kategorisinde birinciliği alırken; Ekip by Yıldırım'dan Taner Yıldız Renk-Kesim kategorisinde birinciliği kazandı.

Topuz Kategorisi 2.si: Ayaz BeyazdaşRenk-Kesim Kategorisi 2.si: Mustafa Ali Nişancı

2.lik ödülleri ise Topuz Kategorisi'nde Kuaför Talat'tan Ayaz Beyazdaş'ın, Renk-Kesim Kategorisi'nde Stüdyo Kuaför Astoria'dan Mustafa Ali Nişancı'nın oldu.

Topuz Kategorisi 3.sü: Uğur KılıçaslanRenk-Kesim Kategorisi 3.sü: İzzet Tabak

Toka Kuaför'den Uğur Kılıçaslan Topuz Kategorisi'nde 3.lük ödülünü, Erdem Kıramer Akmerkez'den İzzet Tabak ise Renk-Kesim Kategorisi'nde 3.lük ödülünü kazanan ve salonuna götüren isim oldu.

Kazananlara ödülleri 7 Nisan 2014 tarihinde düzenlenen HAIRiST 2014 Yılın Saç Tasarım Etkinliği bünyesinde 1300'e yakın izleyicinin alkışları arasında verildi.

Tüm yarışmacıları ve kazananları kutluyor bir sonraki yarışmanın 5 Nisan 2015'te yapılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Detaylar Estetica Dergisi Nisan-Mayıs 2014 sayısında ve HAIRiST Etkinlik Gazetesi'nde yer alacaktır.

 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz