Haftanın Salonu: Eren Yılmaz Kuaför

Kategori

Eren Yılmaz Kuaför markası 11 yıl önce kuruldu. Bünyesinde şubeler barındıran bir işletme olan Eren Yılmaz Kuaför haftanın salonu…

Şu an 26 kişiden oluşan kadrosu ile çalışan salon, gün geçtikçe ekibe katkıda bulunacağına inandıkları kişileri kadrolarına dahil etmeye devam ediyor.

Salonda renklendirme ve bakım ürünleri konusunda Davines markası ile çalışılıyor. Bununla birlikte sektörün yakından ilgilendiği moda içerikli tüm ürün ve aparatları salonda kullanılıyor.

Merkez salon olan Dragos şubesi 700 m2 üzerine kurulmuş erkek bayan ve çocuklara kuaför, solaryum, el-ayak sağlığı ve güzellik merkezi olarak hizmet veren bir kişisel bakım kompleksidir.

Alanında profesyonel eğitimler almış, müşteri memnuniyetine önem veren bir kadroya sahip olmakla birlikte müşterileri stillerini belirlerken profesyonel iletişim metodu olan interaktif iletişim teknikleri uygulayıp tüm tasarımları kişiye özel hâle getiriyorlar.

Bununla birlikte salonda mümkün olan tüm yardımcı ürünleri tek kullanımlık kişi ye özel servis hizmeti sunuluyor.

Müşterilerin servis alacakları zamanı ve aldıkları servisin bitimini beklerken zamanlarını keyifli geçire bilecekleri kış bahçesi, alkolsüz kokteyl bar ve lobi kütüphane bölümleri ile bekleme sürelerini en iyi şekilde geçire bilmelerini sağlayarak tüm aile bireylerinin bir arada hizmet alabilmelerini sağlanıyor.

Adres: Cevizli Mah. Bağdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İstanbul

Randevu için: 0216 305 43 30

Eren Yılmaz Kuaför, Maltepe

Siz de salon bul bölümümüze salonunuzu eklemek için hairistcomtr’ye üye olabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayın: https://hairist.com.tr/profile/register/

Salon eklemek için tıklayın: https://hairist.com.tr/salon-ekle/

Haftanın salonu olmak ve sponsorlu öne çıkan salonlar arasında yer almak için Estetica Dergisi’ne abone olabilirsiniz.


Abone olmak için hemen formu doldurun, arayalım…

Önerilenler

Benzer İçerikler