Güzelliğinizi sınırlarının ötesine uzatın

Kategori

Yeni Résistance Extentioniste

Kuaför salonlarında eşsiz, duyusal bir deneyim yaşayarak daha uzun ve daha güçlü saçlara ulaşmak artık hayal değil!

Kadınların daha uzun saçlara sahip olma ihtiyacına cevap verebilmek için Kérastase eşsiz bir çözüm ile geliyor. Yepyeni bir saç bakım serisi olan Résistance Extentioniste, daha uzun ve daha sağlıklı saçlar için özel olarak formüle edildi. Çünkü kadınlar uzun saçlar hakkında kuaförlerde, sosyal medyada ve kendi aralarında konuştuklarında saçlarıyla ilgili iki istekten bahsediyorlar; daha güzel ve daha uzun saçlar…Bu isteklere ise en çok saçlar sağlıklı olursa ulaşılabilir.

Kérastase, daha güzel ve uzun saçlara sahip olmak için kişiselleştirilmiş bir bakıma ihtiyaç duyulduğunu tespit etti. Kuaförlerin koçluğunda yeni saç güçlendirme programınız olan Résistance Extentioniste, saçlarınızı gözle görülür düzeyde dipten uca kadar güçlendiriyor. Extentioniste serisi, saçlarınızdaki kırılmaları %99 oranında azaltarak saçınızı daha sağlıklı bir hale getiriyor ve saçlarınızı güçlendirme özelliği ile saçınızın daha hızlı uzamasına katkıda bulunuyor.

Kadınların saçları yıpranmaya başladığında sık sık sordukları soru: “Saçlarımı kestirsem mi kestirmesem mi?” Kérastase bu soruya alternatif çözüm ile geliyor. Résistance Extentioniste, saç derisini canlandırır, saçın iç yapısına nüfuz ederek saçı güçlendirir ve saçın en dış yüzeyini bir kalkan gibi sararak saçın esnekliğini korur. Extentioniste serisi ile saçınızı kestirme kararını saçınız yıprandığı için değil, yeni bir stile sahip olmak için verebilirsiniz.

Kuaförlerin koçluğu ile ilk saç güçlendirme programı

Kuaförünüz artık sizin saç koçunuz haline geliyor ve daha sağlıklı, daha uzun saçlara kavuşmanıza katkıda bulunuyor. Extentioniste saç güçlendirme programı salon bakımı ile başlayıp ev bakım rutini ile devam eden 3 aylık bir programdır. Salon bakımındaki ilk günün sonunda%99’a kadar daha az kırılma ve %78 daha az kırık uçlara sahip olursunuz. 

Kérastase, saç biliminin sınırlarını zorluyor!

Kérastase, formundan düşmüş saçların optimum uzunluğa kavuşması için yepyeni bir teknoloji ile karşınıza çıkıyor. Bu muhteşem serinin sırrı, kreatin ve seramidlerden oluşan Creatine R teknolojisi. Kreatin, vücudun dayanıklılığını ve kas kütlesini artıran aynı zamanda egzersiz sırasında kasların hızlıca toparlanmasını sağlayan etkili ve doğal bir aminoasittir. Saç telinin iç yapısına nüfuz ederek saçı güçlendirir. Daha güçlü ve daha esnek saçlara sahip olmanızı sağlar. Seramidler, saç yüzeyinin onarımını sağlayan yağ asitleridir. Saç yüzeyindeki hasarların minimum düzeye indirilmesini sağlar ve saç kütikülünü onararak saça daha sağlıklı bir görünüm verir.Seri, Creatine R teknolojisine ek olarak taurin, sitrik asit ve maleik asit bileşenlerini de içerir. Taurin, daha sağlıklı bir saç derisi için saç köklerini uyararak saç derisindeki sertleşmeyi yok etmeye yardımcı olur. Sitrik asit, yıpranmış saç telinin içine işleyerek saçı güçlendirir. Maleik asit ise dipten uca kadar saçı bir kalkan gibi korur.

Résistance Extentioniste ev bakım rutini

BAIN EXTENTIONISTE – Saç Banyosu

CREATINE R + TAURINSağlıklı bir saç derisi ve daha güçlü saçlar için saç banyosu Islak saç derisine ve saç boylarına uygulayın, köpürtün, durulayın ve gerekirse tekrarlayın.

FONDANT EXTENTIONISTE – Saç Bakım Kremi

CREATINE R + MALEİK ASİTGüçlendirici saç bakım kremi Saç banyosundan sonra az miktarda kremi havluyla nemi alınmış saçın boy ve uçlarına uygulayın. 2-3 dk bekletip durulayın.

MASQUE EXTENTIONISTE – Saç Bakım Maskesi

CREATINE R + MALEİK ASİTGüçlendirici saç bakım maskesi Saç banyosundan sonra az miktarda maskeyi havluyla nemi alınmış saçın boy ve uçlarına uygulayın. 5-10 dk bekletip durulayın.

SERUM EXTENTIONISTE – Saç Derisi Serumu

SERAMİDLER Kuru veya nemli saç derisine 2 veya 3 full pipet uygulayın. Parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. Haftada 1 veya 2 kez uygulayın.

Doğan Kopal

Mükemmel bir ürün. Deneme şansını buldum. Yüzde 99’a kadar az kırılma sağlıyor. 3 aylık bir dönemde 4 cm’e kadar daha uzun bir saç elde ediyoruz. Bütün kadınların kullanacağı çok güzel bir bakım serisi. Herkese tavsiye ediyorum.

Metin Bahçecik

Kérastase, her zaman olduğu gibi bizi şaşırtıyor. Résistance Extentioniste, tüketicinin istediği bir ürün grubu, saçları uzatıyor. Uzayan saçların uçlarında yıpranmalar ve kurumalar oldukça çok oluyor. Ürün grubu hem dipte hem uçta bakım sağlayarak saçların uzamasını sağlıyor. Onun için saç uzatmak isteyenler bu ürüne bayılacaklar.

Vanessa Sason

Raisa Vanessa olarak çanta tasarladık. Kuaför salonlarında müşterilere hediye verilecek. Ürünün özelliği saçları uzatması. Dipten bir uzatma formülü var.

Gülşah Camcı Yılmaz

Kérastase olarak her zaman olduğu gibi müthiş bir lansman getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Résistance Extentioniste saçtaki kuralları değiştirmeye yönelik bir ürün grubu. Kuaför salonlarına gelen kadınların saçları yapılan işlemlerden zarar görüyor. Ve sonunda saçı sağlıklı kılabilmek, tekrar canlandırabilmek için uçlarından hep kesiliyor. Saçı kesmek canlandırmak için çok önemli. Saç kırılmalarını azaltmak uçlardaki sağlığı korumak ve saçı güçlendirmek için daha iyi hizmet edebilecek yeni bir ürün serisi Résistance Extentioniste.

Kérastase saç bakımında duyusal bir lüks deneyimi yaşatmak isteyen bir marka. Dünyanın bir numaralı lüks saç bakım markası bununla da gurur duyuyoruz ve Türk kuaförlerimizle de bunu daha ileriye taşımak için ürünlerin ötesinde deneyimi sağlayabilmek için çok farklı projeler de yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde de fazlalaştıracağız. Raisa Vanessa Kérastase kadınının çok yakından takip ettiği bir marka. Kérastase için özel bir çanta tasarımı yaptılar. Ürünü de kullanıyorlar. Kérastase kadınını anlatmaya hazırlar. Bu da bizim için harika bir işbirliği oldu.

Önerilenler

Benzer İçerikler