Global Cazibe

Kategori

The Big Bang Theory dizisinin yıldızı Penny karakteriyle bilinen Kaliforniya doğumlu aktrist-prodüktör Kaley Cuoco, uzun sarıdan hareketli pixieye uzanan farklı saç stilleriyle cesur tercihlere imza atıyor.

Şerbetten buz sarısına kadar farklı renk tercihleriyle karşımıza çıkan Kaley bu konuda da oldukça açık fikirli. Neden olmasın ki? Geçmişte UsMagazine.com’a yaptığı açıklamada: “Aptalca fikirlerle ortaya çıkıyorum. Alt tarafı saç! Ne yaparsanız yapın kökü sizde” demişti. Ana teması canlı ve rahat olan bir stili tercih ettiğini söyleyebiliriz. Çoğumuz gibi iyi kesim ve föne güveniyor gibi duruyor.

Global Cazibe

Doğayla iç içe geçen çocukluk ve gençlik yılları, Avusturalyalı aktrist ve yazarın hayata karşı kendine güvenli ve rahat bir tutum sergilemesine imkan vermiş. Kamera önündeki renkli kariyer yaşamı boyunca farklı rollerin altından kalkmayı başaran Isla’nın kırmızı halıdaki imzası ise kızıl saç…

Global Cazibe

Lady Gaga için daha ne yapabilir ki diye düşündüğünüz an kırmızı halıda karşımıza başka bir büyüleyici görünümle çıkıyor. Bu sefer buz mavisi saç ve kırmızı halıda iki kişinin tutmasını gerektiren uzunlukta kuyruklu ve abartılı Valentino balo elbisesiyle bizleri şaşırttı. Şarkıcının giydiği bu elbise, Lady Gaga’nın yeni versiyonunda tekrar canlandırdığı 1954 Bir Yıldız Doğuyor filmindeki Judy Garland karakterine saygı niteliğindeydi. Peki, ya saçına ne demeli? Renk seçimiyle elbisesiyle uyum sağlamayı başaran zarif topuzundan bahsetmezsek olmaz!

Global Cazibe

Detaylar Estetica Dergisi İlkbahar Sayısı‘nda!

Estetica Dergisi’ne abone olmak için hemen formu doldurun, arayalım!

Önerilenler

Benzer İçerikler