fbpx

Genç ve enerjik saç modelleri: Rocky Sweet

Excel Coiffure, 2020 yılı için hazırladığı bu saç modası koleksiyonu için ilhamını Karl Lagerfeld, Vanessa Paradis ve Johnny Depp’in kızı Lily-Rose Depp’ten aldı.

Marka bu ilhamla birlikte ”Rocky Sweet” tarzını ortaya çıkarıyor. Gençliğin bu yeni moda figürü, hem asi hem eğlenceli hem de şık.

Sanatsal ekip bu koleksiyon için arka planın mavi olmasını tercih etmiş. Bu mavi, Pantone’nin Summer Swim tonundan seçilmiş ve modellerin moda tutumu ile tamamlanan bir zen görünümü yaratmak adına gölgeler yerleştirilmiş.

Stil açısından, dantel, ipek ve organze ile birlikte şeffaf ve akıcı malzemeler tercih edilmiş. Tüm bu birleştirilmiş kumaşlar, pastel tonlarda yapılandırılmış kol ve yakalara sahip. Bunların şeffaflığı, bu stilin asi tarafını ortaya çıkarıyor.

Makyaja gelince pembe tonlardaki parlak ve temiz görünüm, katıksız bir yansıma ile renklerdeki ruh, tatlı ve şık yönü vurguluyor.


SAÇ: EXCEL COIFFURE
FOTOĞRAF: PAWEL WYLAG
MAKYAJ: IZABELA SZELAGOWSKA
STİL: JOANNA WOLFF
PRODÜKSİYON: MKPRODUCTION @CHRISTOPHEGAILLET

Ne yapabilirsiniz?

Ücretsiz sayılarımıza göz atabilir, güncel sayılarımız için abone olabilirsiniz.

Mevcut Abonelerimiz

Mevcut Estetica abonelerimizin mail adresleri ücretsiz olarak tanımlanmıştır. Erişimde sorun yaşamanız durumunda bizi 02122720270 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz