GELECEĞİ BİRLİKTE TASARLIYORUZ

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde ‘Geleceği Birlikte Tasarlıyoruz’ sloganıyla gerçekleşen Schwarzkopf Professional etkinliği tüm misafirleri büyüledi!

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin Sky Lounge bölümünde 700’e yakın davetli kuaförün bir araya geldiği etkinlik özellikle sürdürülebilirlik üzerine kurulu temasıyla dikkat çekiciydi. Moda dünyasının önemli isimlerinden Ezra Tuba, etkinliğin önemli parçalarından biriydi ve hazırladıkları çalışmalarla alkışları hak ettiler.

Yunanistan’dan Schwarzkopf Professional elçi kuaförü Christos Michailidis de sahne alarak detaylarıyla çalışmalarını paylaşırken ev sahibi HBC Schwarzkopf Professional Genel Müdürü Viki Motro ve Schwarzkopf Professional Müge Meydan sahnede konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Ezra Tuba işbirliği ile Türkiye'nin önemli kuaförlerinin ^geleceği birlikte tasarlıyoruz' sloganı altında hazırladıkları saç tasarımları ise büyük beğeni toplayan unsurlardan bir tanesi oldu. Gezegene, doğaya, geri dönüşüme vurgu yapan tasarımlar profesyonel mankenler eşliğinde izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Estetica için ayrılan özel canlı yayın alanında etkinliği sosyal medya üzerinden paylaşırken, kuaför dostlarımızla bir araya gelmemize olanak sağlayan Schwarzopf Professional ailesine bir kez daha teşekkür etmek isteriz.

Önerilenler

Benzer İçerikler