Gaziantep’ten sonra Antalya ve İzmir’de buluşuyoruz

0

İlki Estetica Dergisi, L’Oréal Professionnel, AKD ve Gaziantep Kuaförler Odası işbirliği ile gerçekleşen buluşmalar devam ediyor…

ANTALYA ANTALYA

Dünyanın en güzel mesleğinin konuşulduğu buluşmalar Gaziantep’ten sonra Antalya ve İzmir’de gerçekleşecek.

Antalya Ticaret ye Sanayi Odası Kuaförlük Meslek Komitesi işbirliği ile ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleşecek buluşma 14.01.2019’da; İzmir Ticaret Odası Kuaförlük Meslek Komitesi işbirliği ile Meclis Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda gerçekleşecek buluşma ise 15.01.2019’da gerçekleşecek.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komitesi Üyesi Hatice Öz ve İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi Osman Çapa açılış konuşmalarını yapacak.

Katılım Estetica Dergisi Aboneleri, ATSO üyeleri ve esnaf odaları üyeleri kuaförlere ücretsizdir.

İZMİR İZMİR

L’Oréal Professionnel Ürünler Bölümü; “Geçmişten Günümüze Kuaförlük” ve “İşletmelerde Verimlilik Nasıl Artırılır” konulu panellerini gerçekleştirecek. Artistik Kuaförler Derneği Başkanı Adnan Serter kuaförlüğün neler vaat ettiğine değinecek. Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel dünyanın en güzel mesleği hakkında konuşacak.

Katılım Estetica Dergisi Aboneleri, İzmir Ticaret Odası üyeleri ve İzmir Kuaförler Odası üyeleri kuaförlere ücretsizdir.