fbpx

Frenk inciri çekirdeği yağının faydaları

Kategori

Opuntia ficus indica bitkisi, frenk inciri olarak bilinen kaktüs ailesine bağlıdır hint inciri Opuntia veya Barbary incir olarak da bilinir.

Uzun kuraklık zamanlarında yaşayıp ve sağlıklı meyve üretebilme yeteneği ile mucize bitki olarak da adlandırılır. Frenk inciri çekirdeği yağının faydaları: Frenk inciri yağı yüksek konsantrasyonda Tocopherol (E vitamini) ve esansiyel yağ asitleri (linoleik asit veya Omega 6) içerir.

Bu yağ güzellik bakım piyasasında diğer yağlardan fazla Tocopherol içerir. “Tocopherol güçlü antioksidanlı ve serbest radikal özellikli moleküldür.

Frenk inciri yağı cilt tarafından kolayca emilen (yüksek antioksidan oranı ve yağlı asitlerle dolayı) yağsız dokunuşludur.

– Radikkallere karşı koruma sağlar (yüksek E vitamin oranı)

– Cildi besler, nemlendirir ve yumuşatır

– Pürüzsüz ve rafine cilt dokusu için gözenekleri sıklaştırır

BC Mucize Yağ Frenk İnciri Yağı Serisi: Kuru ve Yıpranmış saçlar için

BC Frenk İnciri Yağı serisi mat, kuru ve işlem görmüş saçlara anında parlaklık ve dokunulası yumuşaklık kazandırırken saçı derinlemesine onarır.

Formülünde bulunan Frenk İnciri Yağı, önemli bir vitamin ve antioksidan kaynağıdır. Ayrıca Mikro Keratin içeren formül saça derinlemesine nüfuz ederek hasar görmüş kısımları içten yapılandırır, saçın daha güçlü ve dirençli olmasını sağlar.

Önerilenler

Önceki İçerikKnothair Salon
Sonraki İçerikDinamik ve enerjik saç modelleri

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz