fbpx

Finalistler ne diyor: Orhan Çinüçen

Kategori

Finalistler ne diyor: Orhan Çinüçen

Ayın Kuaförü Yarışması’nda 2014 Kasım’da renklendirme kategorisinde ve 2014 Aralık ayında kesim kategorisinde birincilik ödülü alan, Yılın Kuaförü Yarışması’nda kesim ve renklendirme kategorisinde istikrarını sürdürerek 2015 Mayıs ve 2015 Haziran aylarında finalist olan Orhan Çinüçen ile başarısını konuştuk.

orhan çinüçen, renklendirme, kesim, finalist, yarışma, ayın kuaföü, yılın kuaförü, Instagram, Facebook, tasarım, hayal gücü, hedef, başarı, onur, motivasyon, yarrışmak güzeldir

Orhan Çinüçen: 2012 ve 2014 yıllarında Yılın Kuaförü Yarışması’na katılmıştım. HAIRiST Türkiye’de saygın kuaförleri bir araya getiren çok büyük bir organizasyon. Yarışmanın dijital ortamda düzenlenmesi, salonda tasarladığımız saçları pratik bir şekilde yükleyebilmemiz bizim için bir avantaj oldu. Yarışmaya her katılışımda başka bir heyecan duydum.

orhan çinüçen, renklendirme, kesim, finalist, yarışma, ayın kuaföü, yılın kuaförü, Instagram, Facebook, tasarım, hayal gücü, hedef, başarı, onur, motivasyon, yarrışmak güzeldir

Hairist: Yarışmada ödül kazanmak size ne hissettirdi?

Orhan Çinüçen: Instagram’da ve Facebook’da benim çalışmalarımı gören müşteriler çalıştığım salonu araştırıp aradılar. Dolayısıyla çok ciddi bir müşteri artışı oldu. Mersin’de bilinirlik sağladım. Kesim ve renklendirme konusunda tercih edilen bir kuaför oldum. 

Hairist: Tasarımınız ile ödül kazanmak size ne hissettirdi?  

Orhan Çinüçen: Sektörün duayenlerinin salonda tasarladığım saçlar üzerinden yorum yapmaları onur verici bir duygu. Aynı zamanda hairist sayesinde büyük kitlelere ulaşma şansı buldum. Salonda motivasyonum arttı. Her geçen ay daha iyisini tasarlamak için kendimle yarıştım. Geceleri bile tasarlayacağım saçlar hakkında düşünüyorum.  Bu anlamda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Hedefler sınırlıdır hayal gücü daha iyisini hayata geçirmek insanı zorlar. Bu yüzden kendimi ileriye taşımak için hayal gücümü özgür bırakıyorum. Benim doğumgünüm de nisan ayında, eğer Yılın Kuaförü seçilirsem kendimi yeniden doğmuş gibi hissedeceğim!  

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz