Eylül Ayı Finalistleri açıklandı

Yılın Kuaförü 2016

Eylül Ayı Finalistleri

 

Eylül ayı finalistlerini seçmek üzere Wella Professionals’dan; Wella Eğitim Takım Lideri Sermil Yılmaz, Wella Eğitim Uzmanı Selçuk Ergin ve Wella Teknik Eğitim Uzmanları; Barış Durmaz, Murat Hallaçoğlu, Berc Serkizyan bir araya geldi. Jüri üyelerimiz şekillendirme ve topuz kategorisinden toplam 124 saç tasarımını ve renklendirme ve kesim kategorisinden toplam 58 saç tasarımını değerlendirdi.

‘‘Sizden Gelenler’’ bölümümüze eklenen fotoğraflar için yapılan değerlendirmeler sonucunda; şekillendirme ve topuz kategorisinde, Mersin’den Sedat Mamur iki topuz tasarımıyla ve İzmit’ten Yaşar Olkan topuz tasarımı ile Eylül Ayı Finalisti seçilerek, Yılın Kuaförü 2016 Yarışması’nda finalist olmaya hak kazandı. Renk kesim kategorisinde ise Sakarya’dan Tuğba Ateş, İstanbul’dan Özgür Çakmakçı ve İstanbul’dan Gürdal Özer Renk- Kesim Kategorisi Eylül Ayı Finalisti seçilerek, Yılın Kuaförü 2016 yarışmasında finalist olmaya hak kazandılar.

İşte finalistler;

Renk-Kesim

Şekillendirme ve Topuz

Eğer siz de yıldızınızın parlamasını istiyorsanız; Sizden Gelenler bölümümüze, Ekim Ayı Finalisti seçilmek için tasarımlarınızı yüklemeye başlayın. Ayın Finalisti olma ayrıcalığından sizler de faydalanın. 

 

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975